Bilety na "Betlejem w Bydgoszczy" są już w "Wiatraku"
(0 głosów)

7 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy do hali Łuczniczka na wyjątkowy koncert „Betlejem w Bydgoszczy” z udziałem m.in. Mietka Szcześniaka, Natalii Kukulskiej, Beaty Bednarz, Kasi Moś czy Darii Zawiałow. W biurze "Wiatraka" można już kupić bilety na to wydarzenie.

Koncert prezentowany będzie w 12 największych miastach w ramach trasy „Betlejem w Polsce”. Wystąpią gwiazdy polskiej estrady m.in.: Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Beata Bednarz, Kasia Moś, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Mate.O, Agnieszka Musiał, Dana Winnycka i Adam Krylik. Wykonają najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata. Wokalistom towarzyszyć będzie AUKSO - jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie. Zagra także międzynarodowy zespół wybitnych instrumentalistów, stworzony specjalnie na tę okazję. W 12 koncertach weźmie udział łącznie ok. 90 tysięcy osób.
Chcemy wspólnie poruszać ludzkie serca i zachęcać ludzi do pomagania potrzebującym, stąd dwie akcje charytatywne podczas wydarzenia: „Głodnych nakarmić” i „Ambasador Miłosierdzia”.
Trasa „Betlejem w Polsce” będzie miała nie tylko muzyczny charakter: podczas koncertów włodarze miast, biskupi, przedstawiciele miejskich instytucji złożą życzenia i połamią się opłatkiem z publicznością. Wydarzenie stworzy więc przestrzeń do wspólnego świętowania czasu Bożego Narodzenia.
Bilety można kupić w biurze „Wiatraka” w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7). Kosztują 40, 60 i 80 zł. Zapraszamy!