Zakwalifikowani do drugiego etapu festiwalu FART
(0 głosów)


Jury Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych w składzie: Katarzyna Lewandowska, Maciej Różycki, Wiesław Kajdasz, Sylwia Pieczka, Piotr Zaporowicz postanowiło zakwalifikować do drugiego etapu festiwalu następujące grupy:

KATEGORIA: TEATR

·   Teatr w składzie: Marlena Marchelak, Karolina Kołodziej, Krzysztof Gierej, Kinga Peliwo, Kamila Okrucińska, Karolina Żuk, Magdalena Roszyk, Joanna Bojanowska, Wojciech Kozieł, Bartosz Kozieł, Małgorzata Gers, Daniel Dzierża, Tomasz Brzeziński, Marcin Bronicki, Piotr Angowski, Małgorzata Hajdyś godło LUCKY17, Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu, opiekun - Agnieszka Grajkowska-Wierzba;
·    Teatr w składzie: Małgorzata Rucińska, Barbara Gębarowska, Marta Wojtalewicz, Rafał Gotowski, Ryszard Kilarski, Piotr Skrzypczak, Marcin Osiadło, Adrian Głowacki, Tomasz Kamiński, Jan Zawidzki, Robert Osesek godło WRWR2017OOOO2017, Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy - Środowiskowy Dom Samopomocy "Wrzos", opiekun - Joanna Czyczyn-Ejgerd
·    Teatr w składzie: Mariusz Tomaszewski Andrzej Kafarski, Katarzyna Adamczewska, Mariola Błaszczyk, Piotr Przybyszewski godło KMPAM11, Środowiskowy Dom Samopomocy w Czarnem, opiekun - Agnieszka Świtała;
·    Teatr w składzie: Maja Wilento, Maria Żagacka, Patrycja Ryczkowska, Mateusz Ernest, Krzysztof Neumann, Adrian Kowalski, Sebastian Krawczyk, Martin Kostecki, Marcin Kasiński, Dawid Zawadzki godło RYBA, Zespół Szkół nr 26 w Toruniu, ul.Fałata 88/90 (Szkoła Specjalna przysposabiajaca do pracy im. Ks. Prof.. Józefa Tischnera nr 26, opiekun - Beata Roger-Kocoł oraz Anna Perdenia;
·    Teatr w składzie: Ireneusz Kaczmarczyk godło TERY134 z Lublina
·    Teatr w składzie: Anita Groblewska, Sebastian Wściółek, Alicja Zielińska, Krystian Żelazek, Marcin Tomasz Jesionowski, Marcin Lewandowski godło NIEPOKORNI2017, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kowalu, opiekun -Iwona Ostrowska-Omińska;

KATEGORIA: TANIEC
Małgorzata Rucińska, Barbara Gębarowska, Marta Wojtalewicz, Rafał Gotowski godło tachow551551002, Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy - Środowiskowy Dom Samopomocy "Wrzos" w Bydgoszczy, opiekun - Joanna Czyczyn-Ejgerd
Piotr Lewandowski, Mariola Tomsia, Kamil Chranowski, Zofia Kościelna, Rafał Zaydlewicz, Krzysztof Ignaczak, Agnieszka Zamiar, Martyna Tkaczyk, Dominika Polańska, Michał Zwoliński godło TANIECART1, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Związku Niewidomych "mega-Art." w Bydgoszczy, opiekun - Paulina Pożarowska;
Rafał Zaydlewicz godło ZEYD17, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Związku Niewidomych "mega-Art." w Bydgoszczy, opiekun - Paulina Pożarowska;
Szymon Pawlicki godło 11SZY18, Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu, opiekun - Maciej Pasternak
Malwina Młynarczyk godło 28MAL17, Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu, opiekun - Maciej Pasternak

KATEGORIA:MUZYKA
Przemysław Cackowski godło cacek555 z Grudziądza
Monika Młot godło MŁOT z Przemyśla
Mirosław Błażejewicz godło MIRON1, Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu, opiekun - Krzysztof Gross;
Henryk Wiącek oraz Krzysztof Borowski godło DYWIZJON4, Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu, opiekun - Grzegorz Winnicki;
Dariusz Paszkowski godło JASKÓŁKA17, Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu, opiekun - Grzegorz Winnicki;
Marcin Jankowski godło BACK13, Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu, opiekun - Agnieszka Grajkowska;
Magdalena Roszyk godło 7KOSZYK8, Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu, opiekun - Agnieszka Grajkowska;
Marlena Marchelak godło 51MM, Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu, opiekun - Agnieszka Grajkowska;
Waldemar Polanowska godło WAPOL65, Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu, opiekun - Agnieszka Grajkowska;
Daniel Dzierża i Angelika Kubicka godło DADIE1, Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu, opiekun - Agnieszka Grajkowska;
Karolina Kołodziej i Paweł Paczkowksi godło KAPA2, Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej "Bratanki" w Toruniu, opiekun - Agnieszka Grajkowska;
Karolina Rafalska, Marcin Lipowski, Andrzej Gęsiorowski, Sławomira Gulajczyk, Mateusz Głowacki godło KSAMM2017, Gminny Ośrodek Pmocy Społecznej Środowiskowy Dom Samopomocy w Świeciu nad Osą, opiekun - Lucyna Cichocka
Joanna Maliszewska, Jakub Golański, Paweł Jakubiak godło LAAT333, Warsztat Terapii Zajeciowej F.P.D,N im. Matki Teresy z Kalkuty w Elblągu, opiekun - Emilia Osica;
Sylwia Pawłowska, Renata Hendke, Mateusz Szlachtewicz, Cezary Drużyński, Piotr Tomaszewski, Tomasz Tomczak godło ANDMUZ83, Warsztat Terapii Zajęciowej przy PZN we Włocławku;
Michał Elert godło LINA41, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Związku Niewidomych "mega-Art.” w Bydgoszcz, opiekun Paulina Pożarowska,
Sława Radke godło CHLEB54, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Związku Niewidomych "mega-Art.” w Bydgoszcz, opiekun Paulina Pożarowska,
Michał Zwoliński godło POMOC28, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Związku Niewidomych "mega-Art.” w Bydgoszcz, opiekun Paulina Pożarowska,
Ewa Cukrowska godło słońce85, Warsztat Terapii Zajęciowej w Grudziądzu, opiekun Magdalena Magalska,
Marcin Kokoszyński godło cinek79, Warsztat Terapii Zajęciowej w Grudziądzu, opiekun Magdalena Magalska,
Mariusz Zakrzewski godło mario84, Warsztat Terapii Zajęciowej w Grudziądzu, opiekun Magdalena Magalska,
Anna Żonakowska i Marcin Chyliński godło atokrotka88, Warsztat Terapii Zajęciowej w Grudziądzu, opiekun Magdalena Magalska,
Monika Górska godło GÓRKA, Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Toruniu, opiekun - Julia Seweryn,
Monika Górska, Tomasz Stefański, Marta Marscax, Dorota Jaskuła, Miłosz Krajewski, Maciej Włodkowski godło WUTEZETKI, Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Toruniu, opiekun - Julia Seweryn,
Tomasz Stefański godło STEFAN, Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Toruniu, opiekun - Julia Seweryn,
Ryszard Kilarski godło RYKIWS775775005, Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy - Środowiskowy Dom Samopomocy "Wrzos" , opiekun - Joanna Czyczyn-Ejgerd.

Projekt współfinansowany przez:

logoPFRON

bydgoszcz logo 5