Inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku 26 października
(0 głosów)

Zapraszamy wszystkich chętnych seniorów na inaugurację Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wiatrak”, która odbędzie się 26 października o godz. 10.30 w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7.

UTW „Wiatrak” to spotkania dla osób w wieku dojrzałym.  To okazja do zdobycia nowej, przydatnej wiedzy i bogatych doświadczeń.
Zajęcia – wykłady, spotkania tematyczne ze specjalistami i zaproszonymi gośćmi odbywają się 2-4 razy w miesiącu. Każdy z naszych studentów otrzymuje indeks, do którego może zbierać wpisy z zajęć. Oprócz nauki nie brakuje spotkań integracyjnych oraz imprez okolicznośckiowych. UTW daje sposobność do nawiązania nowych znajomości oraz miłego spędzenia czasu, a wszystko to w przyjaznej atmosferze – jesteśmy otwarci na propozycje naszych studentów. Koszt to 55 zł miesięcznie.
Dla seniorów „Wiatrak” ma jeszcze wiele innych propozycji. Obecnie wolne miejsca są jeszcze na zajęciach nordic walking (w każdy czwartek o godz. 9.00; koszt 20 zł miesięcznie) oraz na kursie komputerowym dla starszych osób ( w czwartki zamiennie o godz. 9.00 oraz 16.00; koszt 50 zł miesięcznie).