Lista zakwalifikowanych do II Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Lista zakwalifikowanych do II Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Kategoria

22 grudnia 2017


Mamy już osoby zakwalifikowane do II etapu II Wojewódzkiego konkursu Kolęd i Pastorałek „Aniołowie się radują”!!!


Do tegorocznej edycji konkursu otrzynaliśmy ponad 80 zgłoszeń we wszystkich kategoriach wiekowych. Po przesłuchaniu nadesłanych nagrań postanowiliśmy zakwalifikować do II etapu przesłuchań konkursowych następujące osoby:

 

Kategoria przedszkole:

  • zespół „Aniołki” (Przedszkole nr 34 w Bydgoszczy) – „Spojrzały aniołki”
  • Wiktoria Janiak (Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chata” w Bydgoszczy) – „Kolęda dla nieba”
  • Emilia Kowalska (Tucholski Ośrodek Kultury) – „Zima, zima,zima”
  • Lena Kwieciszewska (Przedszkole przy WSG w Bydgoszczy) – „Wśród nocnej ciszy”
  • Julia Próchniak, Stefania Jędryka (Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy)  – „Kolęda”

Kategoria klas I – III SP

  • Maria Lemańska (Szkoła Yamaha w Grudziądzu) – „Przybieżeli do Betlejem”
  • Karolina Lewandowska (Szkoła Yamaha w Grudziądzu) – „Bosy pastuszek”
  • Nikola Lorenc (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – „Pastorałka anielska”
  • Martyna Orzechowska (Brodnicki Dom Kultury) – „Kochany Panie Mikołaju”
  • Amelia Otwinowska (SP nr 20 w Bydgoszczy) – „Lulajże Jezuniu”
  • Emilia Pilińska (Spółdzielczy Ośrodek Kulturalny „Stokrotka” w Świeciu – „Tobie mały Panie”
  • Patrycja Puszkarska (Szkoła Yamaha w Grudziądzu) –  „Świeć gwiazdeczko”
  • Natalia Redecka (Szkoła Muzyczna w Lipnie) – „Lulajże Jezuniu”
  • Dominika Winter (SP nr 45, Bydgoszcz) – „Nie miały aniołki”

Kategoria klas IV – VI SP

  • Julia Cichocka (Brzeskie Centrum Kultury) – „Nowy rok hop”
  • Aleksandra Cybulska (MDK nr 5 w Bydgoszczy) –  „Święta krasnoludków”
  • Marta Dropiewska (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – „Całą noc padał śnieg”
  • Łukasz Dyngosz, Magdalena Foksińska (MDK nr 5 w Bydgoszczy) – duet z bajki „Express polarny”
  • Natalia Dzik (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – ” Kolęda dla nieobecnych”
  • Maciej Klonowski (GOK, Osielsko) –  „Nie było miejsca”
  • Amelia Kubera (MDK 5 w Bydgoszczy) – „Choinko, choinko”
  • Ksenia Kwiatkowska (Brzeskie Centrum Kultury) – „Jadą kolędnicy”
  • Julia Lewandowska (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – „Kolęda dla Jezusa”
  • Marysia Soczyńska (Studio wokalne w Chełmży) – „Jezus malusieńki”
  • Julia Walo, Roksana Kubajka (Brzeskie Centrum Kultury) – „Świąteczny śnieg”
  • chór Sereno (SP w Łochowie) –  „Gore gwiazda”
  • Sandra Wawer (MGOKiR w Strzelnie) – „Oj maluśki”

Kategoria gimnazjum

  • Alicja Deicka (Bydgoszcz) –  „Pastorałka bezdrożna”
  • Izabela Drogosz (Bydgoszcz) – „Bambino jazzu”
  • Dominika Dyngosz (MDK nr 5) – „Kolęda warszawska”
  • Michał Kamiński (Gimnazjum w Lipnie) – „Gdzie jest on”
  • Dominika Konkolewska (Tucholski Ośrodek Kultury) – „Kolęda dla nieobecnych”
  • Maja Królak (MGOKiR w Strzlnie) – „Święta w nas”
  • Aleksandra Krygier (Brodnicki Dom Kultury) – „Szara kolęda”
  • Kinga Lorenc (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – „Uciekali”
  • Martyna Nowak (Stowarzyszenie Czyż – nie, Czernikowo) – „Kolęda dla tęczowego Boga”
  • Patrycja Pawska (Studio wokalne w Chełmży) – „Mizerna cicha”
  • Julia Pilińska (Spółdzielczy Ośrodek Kulturalny „Stokrotka w Świeciu) – „Lulajże Jezuniu”
  • Weronika Szczukowska – Yegiozaryan (Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy) – „Kolęda miłości”
  • Emilia Urban (Tucholski Ośrodek Kultury) – „Moja pastorałka”
  • Martyna Łaszczyk (Szkoła Muzyczna w Aleksandrowie Kujawskim) – „Kolęda warszawska”
  • Anna Zalewska (Tucholski Ośrodek Kultury) –  „Święta w nas”
  • zespół Muza – Oratorium w Aleksandrowie Kujawskim – „Mario, czy Ty wiesz”

Kategoria ponadgimnazjalna:

  • Joanna Chrośniak (Bursa nr 1 w Bydgoszczy) – „Lulejże mi lulej”
  • Magdalena Danielewska (ZS Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi) – „Wesołych świąt”
  • Julia Fleming (Bursa nr 1 w Bydgoszczy) – „Kto wie”
  • Zuzanna Maruda (I LO w Pile) – „Cicho, cicho pastuszkowie”
  • Joanna Pejkowska (Stowarzyszenie „Czyż – nie” w Czernikowie) – „Z tego będzie cud”
  • Natalia Smigiel (Tucholski Ośrodek Kultury) – „Nie było  miejsca”
  • Angelika Szpitalniak (Dom Kultury w Pleszewie) – „Mario, czy Ty wiesz”
  • Martyna Szarnocka (ZS Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi) – „Mario, czy Ty wiesz”
  • Sebastian Wszołek (Yamaha Grudziądz) – „Bóg się rodzi”

 

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i zapraszamy 12 stycznia do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Fundacji „Wiatrak” (ul. Bołtucia 7 w Bydgoszczy). Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 9:00. Lista przesłuchań konkursowych zostanie niebawem opublikowana na stronie.
Przypominamy również o uiszczeniu wpisowego w wysokości 15 zł za osobę do 29 grudnia na konto bankowe Fundacji „Wiatrak”.

Bank Pocztowy S.A. 49 1320 1117 2045 5859 2000 0003

Program przesłuchań konkursowych