środa, 10 wrzesień 2014 00:00

ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Napisane przez 
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 abramczyk

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą  surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Spółka jest własnością rodziny Abramczyków i prowadzona jest bezpośrednio przez właścicieli wspieranych wiedzą i doświadczeniem wysoko wykwalifikowanej kadry zarządzającej.

Spółka kooperuje z dostawcami surowca i wyrobów gotowych, zlokalizowanymi na całym świecie. Współpracujemy z firmami operującymi na akwenach europejskich (Bałtyk, Morze Północne, Morze Śródziemne), z dostawcami z obu Ameryk i Afryki (Ocean Atlantycki i zachodnie rejony Oceanu Spokojnego), a także z kontrahentami z Azji i Oceanii (Morze Ochockie, Ocean Spokojny, Ocean Indyjski). Głównym obszarem pozyskiwania surowca rybnego są akweny oceanu Atlantyckiego i Spokojnego.

Nasze produkty są dostępne zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym kanale sprzedaży. Do grona odbiorców, z którymi spółka ma zaszczyt kooperować należą sieci Biedronka, Lidl, Makro Cash&Carry, Real, Tesco, Kaufland, Auchan, Intermarche, Piotr i Paweł, Żabka, Alma, Carrefour, Stokrotka i inne.

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym o łącznej, dziennej mocy przerobowej w wysokości ponad 50 000 kg dziennie. Nasze magazyny składowe mogą pomieścić łącznie milion czterysta tysięcy kilogramów surowca lub wyrobów gotowych.

Spółka prowadzi swoją działalność produkcyjną zgodnie z regułami systemu HACCP.

Jako jedyne przedsiębiorstwo branży spożywczej w województwie kujawsko-pomorskim, firma ABRAMCZYK Sp. z o.o. posiada na terenie swojego zakładu skład celny przeznaczony do towarów mrożonych.

Głównym przyjętym kierunkiem rozwoju działalności przedsiębiorstwa ABRAMCZYK Sp. z o.o. na najbliższe lata jest optymalizowanie procesów zakupu surowców i wyrobów gotowych oraz pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży.

Misją firmy, określoną w planie działania przedsiębiorstwa na lata 2008-2013 jest hasło:

 

"Satysfakcja naszych klientów, doskonalenie jakości naszych operacji, zdobycie pozycji lidera w sektorze ryb mrożonych." 
Ryszard Abramczyk - Prezes Zarządu

e-max.it: your social media marketing partner
Czytany 5719 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 październik 2014 12:49

papiezii

„Wy jesteście młodzi, a papież jest stary i trochę zmęczony.
Ale identyfikuje się jeszcze z waszymi oczekiwaniami i nadziejami.”

podpis papieza

Św. Jan Paweł II patronem Polski

Strony Internetowe Bydgoszcz