Zagłosuj na parking przy ul. Bołtucia i inne fordońskie inwestycje

Zagłosuj na parking przy ul. Bołtucia i inne fordońskie inwestycje

Kategoria

29 października 2017


Jeszcze tylko do końca października głosować można na inwestycje do realizacji w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Decyzję o ich wyborze podejmują mieszkańcy, dlatego zachęcamy Państwa do oddania swoich głosów na projekty nr 420, 139 i 196.


Projekt nr 420 to parking przy ul. Bołtucia, który służyć będzie odwiedzającym Dolinę Śmierci oraz Fundację „Wiatrak”, a także wszystkim mieszkającym i przebywającym w okolicy mieszkańcom Fordonu.
Projekt nr 139 to budowa sceny zewnętrznej wraz z zadaszeniem przy MDK-u nr 5 (ul. Krysiewiczowej 8), a projekt nr 196 to miasteczko ruchu drogowego na terenie SP nr 17 przy ul. Berlinga 17.
Głosować można na projekty do kwoty przeznaczonej na jedno wybrane osiedle – w przypadku Nowego Fordonu to 790 tys. zł. Te, które otrzymają najwięcej głosów, będą realizowane.
Uprawnieni do głosowania są wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy, którzy ukończyli 16 lat. Kartę do głosowania można wypełnić tylko raz – albo za pośrednictwem strony internetowej bydgoszcz.pl/bbo, albo pobierając jej wersję papierową, dostępną m.in. w Fundacji „Wiatrak” (ul. Bołtucia 7) i w biurze parafii Matki Bożej Królowej Męczenników (ul. Bołtucia 5); w obu miejscach można oddać także wypełnioną kartę.
Głosować może do końca października. Bardzo zachęcamy, by oddawać głosy na nasze inwestycje!