czwartek, 11 maj 2017 00:00

Konferencja prasowa o „Młynku” i wydarzeniach „Wiatraka”

Napisane przez 
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

dziennikarze

W czwartek zaprosiliśmy bydgoskie media na otwarcie restauracji „Młynek” oraz konferencję prasową przed ważnymi wydarzeniami w „Wiatraku”.

Podczas spotkania pokazaliśmy dziennikarzom zupełnie nową restaurację „Młynek”, a jej szef – pan Michał Glasner opowiedział o potrawach, które będzie tam serwował.
Jednocześnie opowiedzieliśmy także o dwóch, zbliżających się wydarzeniach w „Wiatraku”: inauguracji przygotowań do 100. urodzin św. Jana Pawła II z udziałem wieloletniej przyjaciółki Karola Wojtyły z czasów szkolnych i studenckich – pani Haliny Kwiatkowskiej (96-letnia aktorka 18 maja wystąpi w „Wiatraku” z monodramem „Wielki Kolega” - więcej tutaj) oraz bydgoskiej premierze filmu „Szare Anioły” z udziałem amerykańskiego reżysera Josepha Campo. To pierwszy na świecie dokumentalny film religijny, przeznaczony dla widzów powyżej 16 roku życia. Film pobłogosławiony przez papieża Franciszka prezentuje mocne historie ludzi, którym pomagają Franciszkanie Odnowy, pracujący m.in. wśród gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutek w Anglii czy więźniów w Hondurasie. Premiera odbędzie się 23 maja w bydgoskim kinie Helios (więcej informacji - tutaj).

 

e-max.it: your social media marketing partner
Czytany 656 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 maj 2017 13:50
Strony Internetowe Bydgoszcz