Biznes Solidarny z Witoldem Gadowskim [RELACJA, ZDJĘCIA]

Biznes Solidarny z Witoldem Gadowskim [RELACJA, ZDJĘCIA]

Kategoria

16 marca 2018


O wiarygodności w biznesie mówił podczas kolejnego spotkania grupy Biznes Solidarny nasz wyjątkowy gość – Pan Witold Gadowski.


Kolejne spotkanie Biznesu Solidarnego, tradycyjnie rozpoczęło się modlitwą w naszej kaplicy. Tym razem zebrani rozważali Drogę Krzyżową.

Jak zwykle pyszną kolację w kawiarni artystycznej „Młynek” uświetnił krótki wykład szczególnego gościa – Pana Witolda Gadowskiego na temat wiarygodności w biznesie. Nasz Gość przestrzegał przed źle pojmowaną „innowacyjnością”, stronniczą, nastawioną materialistycznie prasą oraz brakiem kontroli i świadomości społecznej nad przedstawicielami władzy (biznes musi naciskać na władze), wskazując przykłady marnowania pieniędzy i niszczenia firm przez polityków. Zachęcał również do ciągłej obserwacji co, jak i gdzie się zmienia. Po spotkaniu padło wiele ciekawych pytań.

Jeszcze bardziej szczegółowo omówiony został ten sam temat na spotkaniu otwartym z Witoldem Gadowskim bydgoskiego klubu „Fronda”, które odbyło się w sali widowiskowej, zaraz po kolacji.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie Biznesu Solidarnego 19 kwietnia 2018 r.