1% nakręca „Wiatraka”! Przekaż i wspieraj niepełnosprawnych

1% nakręca „Wiatraka”! Przekaż i wspieraj niepełnosprawnych

Kategoria ,

14 January 2020


Przekaż 1% Fundacji „Wiatrak” i wspieraj niepełnosprawnych. Fundacja „Wiatrak” oferuje im wiele różnych zajęć. Ich organizowanie jest możliwe, dzięki pieniądzom z 1%.


Osoby ciepiące i niepełnosprawne miały szczególne miejsce w sercu Jana Pawła II, który patronuje wszystkiemu, co dzieje się w „Wiatraku”. Dlatego we wszystkich działaniach, które organizujemy niepełnosprawni są zawsze bardzo mile widziani.

Mamy wiele specjalnych propozycji dla osób niepełnosprawnych. W „Wiatraku” prowadzimy dla nich arteterapię – zajęcia plastyczne, muzyczne i teatralne (nasi podopieczni wielokrotnie zdobywali nagrody na różnorodnych konkursach). W Domu Jubileuszowym Jana Pawła II mamy świetlicę dla niepełnosprawnych.

Prowadzimy także Warsztat Terapii Zajęciowej „Wiatrak” przy ul. Porazińskiej 9, gdzie działa siedem pracowni: gospodarstwa domowego, rękodzieła, krawiecka, plastyczna, stolarstwa lekkiego, ogrodnicza i kulturalna.

Bez pieniędzy z 1% organizacja tych wszystkich zajęć nie tylko dla niepełnosprawnych, ale również dla seniorów, dla dzieci, młodzieży, dorosłych czy mam z niemowlakami nie byłaby możliwa.

Fundacja „Wiatrak” KRS 0000 175233