X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”

X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”

Kategoria

19 May 2021


Serdecznie zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”.

Idąc po śladach życia św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, zainspirowani ich drogą do świętości, poświęcamy tegoroczny Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”, nadając mu tytuł: „Dwa serca, jedna miłość – Ojczyzna”.

Karola Wojtyłę i Stefana Wyszyńskiego połączyło umiłowanie do Ojczyzny. Jesteśmy przekonani, że hasło tegorocznej edycji Festiwalu przyczyni się do krzewienia prawdziwych wartości i uczuć patriotycznych dla wielu pokoleń.

Celem samego Festiwalu jest pokazanie, jak można kruszyć bariery i przezwyciężać zahamowania, a także tworzyć klimat wzajemnej akceptacji i zrozumienia, podczas kształtowania społecznej wrażliwości dla różnych form aktywności twórczej osób z niepełnosprawnościami.

Wcześniejsze doświadczenia pokazały nam, że pomimo ciężkiego dla nas wszystkich okresu pandemii, Festiwal to bardzo cenny i owocny czas zarówno dla uczestników, jak i dla organizatorów. Wszystkim biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom życzymy wspaniałego i kreatywnego czasu przygotowań!

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Dyrektorem Festiwalu „fART” Małgorzatą Kozioł tel.: 511 161 943 / e-mail: malgorzata.koziol@wiatrak.org.pl lub Specjalistą ds. rekrutacji uczestników Wiktorią Gacek tel.: 533 360 696 / e-mail: wiktoria.gacek@wiatrak.org.pl

Poniżej udostępnione zostały do pobrania niezbędne dokumenty: regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy