Chcesz nauczyć się języka włoskiego? Zostań wolontariuszem w Bolonii

Chcesz nauczyć się języka włoskiego? Zostań wolontariuszem w Bolonii

Kategoria

28 December 2018


Nasza zaprzyjaźniona Organizacja YouNet z Bolonii szuka wolontariuszki do odbycia wolontariatu w ramach długoterminowego projektu EVS „SMART-Supporting youth Motivation, Actions, Sense of Responsibility and Tenacity”.


Czas trwania projektu: 01/01/2019-30/09/2019 roku (9 miesięcy).

Projekt SMART ma na celu promowanie mobilności i wolontariatu międzynarodowego. Wolontariuszka, która weźmie udział w tym projekcie będzie zaangażowana w środowisko europejskie Bolonii i będzie miała okazję poznać instytucje europejskie (Komisja Europejska, Rada Europy). Ten bliski kontakt ze społecznością lokalną i aktywny udział w wolontariacie oraz działania informacyjne i formacyjne realizowane przez Organizację YouNet znacznie zwiększą szansę na naukę języka włoskiego wolontariuszki.

Doświadczenie EVS z YouNet pozwoli wolontariuszce poszerzyć wiedzę i umiejętności poprzez nieformalne środki edukacyjne, takie jak interaktywne warsztaty, praktyczne laboratoria, dni informacyjne itp., w których wolontariuszka weźmie udział i pomoże w organizacji.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w projekcie we Włoszech, powinny zgłosić się do koordynatora projektów międzynarodowych w „Wiatraku” (Anna Araszkiewicz, Maciej Brząkała, tel. 523234813; email: anna.araszkiewicz@wiatrak.org.pl maciej.brzakala@wiatrak.org.pl ).

Zgłoszenia przyjmujemy do końca roku 2018 r. wraz z CV i listem motywacyjnym w j. angielskim.