Gdzie jest Papież? Startuj w konkursie i wygraj pielgrzymkę do Włoch

Gdzie jest Papież? Startuj w konkursie i wygraj pielgrzymkę do Włoch

Kategoria

11 May 2018


Na pielgrzymkę do Włoch pojedzie wraz z osobą towarzyszącą zwycięzca naszego konkursu “Gdzie jest Papież?”. Pierwsza jego odsłona – od niedzieli (13 maja) do środy (16 maja) na naszej stronie i na Facebooku, finał – w Domu Jubileuszowym w dniu 98. urodzin Jana Pawła II (18 maja).


Konkurs rozpoczniemy w niedzielę (13 maja) – w rocznicę zamachu na Jana Pawła II. Na naszej stronie wiatrak.org.pl oraz na Facebooku znajdziecie pierwsze zdjęcie polskiego papieża autorstwa Arturo Mariego i pytanie konkursowe z nim związane.

Kolejne trzy zdjęcia i pytania konkursowe publikować będziemy od poniedziałku do środy (14-16 maja), zawsze rano. Na wszystkie cztery odpowiedzi (mogą być w jednym mailu) czekamy do środy (16 maja), do północy. Wysyłajcie je na adres:konkurs@wiatrak.org.pl.

Tych, którzy prześlą cztery prawidłowe odpowiedzi, zaprosimy na finał do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II. Listę finalistów ogłosimy w czwartek (17 maja) do godz. 12.00 na naszej stronie i na Facebooku. Warunkiem wzięcia udziału w finale jest odpowiedź na maila od nas i potwierdzenie przybycia.

Finał odbędzie się w dniu 98. urodzin Karola Wojtyły – w piątek (18 maja) o godz. 16.00. Gwarantujemy świetną zabawę, podczas której finaliści dostaną wyjątkowe zadania do wykonania, będą mogli dokładnie obejrzeć nasz Dom i przypomnieć sobie, co mówił do nas św. Jan Paweł II. Wygra ten, kto wykona zadania najszybciej.

Nagroda dla zwycięzcy to dwuosobowa pielgrzymka do Włoch, podczas której odwiedzi m.in. grób św. Jana Pawła II.

Zapraszamy także na wszystkie uroczystości, zaplanowane z okazji 98. urodzin polskiego papieża w „Wiatraku” w piątek (18 maja).

O godz. 17.00 w kościele MBKM (ul. Bołtucia 5) odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna za życie Jana Pawła II, a o godz. 18.00 zapraszamy do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego JPII (ul. Bołtucia 7) na spektakl o polskim papieżu w wykonaniu dzieci z Przedszkola „U Karolka” oraz koncert.

Pytanie konkursowe nr 1

Pytanie konkursowe nr 2

Pytanie konkursowe nr 3

Pytanie konkursowe nr 4

Regulamin konkursu

Sponsorem nagrody jest firma Qartis – wiodący producent kart plastikowych i dostawca rozwiązań w Europie

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2018

 

 

Projekt „Wiatrakowa Przestrzeń Kultury” został objęty honorowym patronatem  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego