Lista osób zakwalifikowanych do II etapu – fART

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu – fART

22 November 2018


Na Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna!” wpłynęło ponad 400 prac z całej Polski od około 600 osób w wieku 7-87 lat.

 

Do II etapu Festiwalu zakwalifikowano następujące grupy i osoby:

w kategorii teatr:

  • MENUET – Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Święta Faustyna – Tychy – godło OŚM2018
  • MOST – Dom Pomocy Społecznej – Skrzynno – godło GTM SKRZYNNO 15
  • KOŁO MIŁOŚNIKÓW TEATRU – Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. L. Braille’a – Bydgoszcz – godło BRAILL 1772
  • CZARNO-BIALI – Środowiskowy Dom Samopomocy – Czarne – godło KAPIMA11
  • NIEPOKORNI – Środowiskowy Dom Samopomocy – Kowal – godło MASKA
  • DZIECI JANA PAWŁA II – Warsztat Terapii Zajęciowej – Lipka – godło PAPIEZ1920
  • CZAPLINIECKIE CZAPLE – Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych – Bobrowo – godło Kenicram 12

w kategorii taniec:

  • Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 – Lublin – godło JK26L
  • ONA i ON – Środowiskowy Dom Samopomocy –Skrzynno – godło OiOSKRZYNNO2
  • PASJONACI – Środowiskowy Dom Samopomocy – Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło – Świdnik – godło MARIONS123
  • KAMELEON – Środowiskowy Dom Samopomocy MOPS –Tczew – godło ORZEŁ 1234
  • Rafał Zeydlewicz –Warsztat Terapii Zajęciowej mega-Art – Bydgoszcz – godło RAFi100
  • WRZOS – ZDPSiOW Środowiskowy Dom Samopomocy “WRZOS” – Bydgoszcz – godło WR01092010ŚDS

 

z kategorii muzyka:

  • Stanisława Mistela – Dom Pomocy Społecznej – Skrzynno – SMSKRZYNNO54
  • Dom Pomocy Społecznej Orunia – Gdańsk – godło ELLORG2018
  • Dariusz Paszkowski – Dom Pomocy Społecznej – Grudziądz – godło JASKÓŁKA
  • Oskar Ozi Wasilewski – Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 – Łódź – godło OSKAR OZI 2007
  • Wioleta Urbańska – Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych – Toruń – godło SASZA27
  • Monika Górska – Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych – Toruń – godło BABA JAGA 78
  • Małgorzata Pietralska – Środowiskowy Dom Samopomocy – Radom – godło MKL 78Q
  • Ewa Sikora – Środowiskowy Dom Samopomocy – Chojnice – godło EVI
  • Elżbieta Wesołowska – Środowiskowy Dom Samopomocy – Chojnice – godło ŻUNIA
  • Przemysław Gajewski – Środowiskowy Dom Samopomocy MOPS – Tczew – godło 820920GAJ
  • Janusz Czerwiński – Środowiskowy Dom Samopomocy – Rypin – godło JEE 123
  • Ewa Przybyłowska – Środowiskowy Dom Samopomocy – Rypin – godło EPM 123
  • Ewelina Ratkowska – Środowiskowy Dom Samopomocy – Rypin – godło ERE123
  • Warsztat Terapii Zajęciowej BRATANKI – Toruń – godło DD2F
  • POLE MINOWE – Warsztat Terapii Zajęciowej im. E. Stachury – Aleksandrów Kujawski – godło ES PM 2
  • Ryszard Kilarski – ZDPSiOW Środowiskowy Dom Samopomocy “WRZOS” – Bydgoszcz – godło WR01092010
  • Agnieszka Seweryniak – Grudziądz – godło ADS2205
  • Izabela Zajechowska – Grudziądz – godło I.M.Z20804