Lista zakwalifikowanych do II etapu konkursu kolęd i pastorałek “Aniołowie się radują”

Lista zakwalifikowanych do II etapu konkursu kolęd i pastorałek “Aniołowie się radują”

Kategoria ,

21 December 2018


Po wysłuchaniu ponad 80 zgłoszeń organizatorzy postanowili zakwalifikować do przesłuchań konkursowych III Wojewódzkiego konkursu kolęd i pastorałek “Aniołowie się radują” następujące osoby:

 

Kategoria klas I – III SP:

  1. Daniel Miccio – “Gwiazdorek”
  2. Alicja Leśniewska – SP w Wichowie , “Cicho, cicho pastuszkowie”
  3. Laura Woźniak – ZPO Kościelec, “Rokiczanka”
  4. Karolina Kreja – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu – “Moja pastorałka”
  5. Nadia Nowaczyk – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu – “Choinki”
  6. Aleksandra Michalska – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu, “Pierwszy śnieg”
  7. Martyna Januszewska – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu – “Jedzie Mikołaj”
  8. Daria Pruska – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu  – “Stary rok, hop”
  9. Marzena Lipkowska – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu  – “Pójdźmy wszyscy do stajenki”
  10. Lilianna Pecyna – MDK 5 w Bydgoszczy – “Uśmiechnęła się matka do syna”
  11. Aleksandra Antczak – MDK 5 w Bydgoszczy – “Bosy pastuszek”
  12. Marysia Leśniewska – Lubranieckie Centrum Kultury – “Pastorałka od serca”
  13. Zosia Zawieruszyńska – GOK Osielsko – “Przybieżeli do Betlejem”

Kategoria klas IV – VI

  1. Anna Nowak – Wągrowiec
  2. Maciej Klonowski   Niemcz – “Nie było miejsca”
  3. Maria Lemańska – Yamaha Grudziądz – “Jadę na święta”
  4. Marcelina Łysiak – Niepubliczna SP :Jagiellonka” w Inowrocławiu – “Pierwsza gwiazda”
  5. Natalia Radecka – Czernikowo – “Lulejże mi lulej”
  6. Pola Święcichowska – SP 45 w Bydgoszczy – “Dzisiaj w Betlejem”
  7. Marcelina Popiel – GOK Osielsko – “Nie było miejsca”
  8. Emilia Pilińska – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu – “Oj maluśki”
  9. Amelia Kotecka – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu – “Pierwszy śnieg”
  10. Julia Sobieraj – Lubranieckie Centrum Kultury – “Bambino jazzu”

Kategoria klas VII, VIII oraz gimnazjum

  1. Maja Królak – GOK Strzelno – “Boży blues”
  2. Kalina Kosikowska – Yamaha Grudziądz – “W grudniową nic”
  3. Martyna Łaszczyk – SPTS w Aleksandrowie Kujawskim – “Kolęda cisza”
  4. Alicja Deicka – Lubień Kujawski – “Noel”
  5. Martyna Nowak – Czernikowo – “Kolęda dla tęczowego Boga”
  6. Aleksandra Erdman – SP nr 5 w Żninie – “Bambino jazzu”
  7. Zuzanna Kaczmarek – SP 62 w Bydgoszczy – “Kto wie”
  8. Aleksandra Lewicka – MCK Nowe Miasto Lubawskie  – “Lulajka”
  9. Patrycja Bibro – SP 3, Ciechocinek – “Hej ludzie idą święta”
  10. zespół OLYMPIC  – SP 3 Ciechocinek – “Mario czy Ty wiesz”
  11. Aleksander Wonorski – SP 3 Ciechocinek – “Noel”
  12. Alicja Biegała – SP3 Ciechocinek – “Kolęda Maryi”
  13. Zuzanna Michalska – GOK Osielsko – “Let it snow”

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych 

  1. Dagmara Trawińska – LO w Aleksandrowie Kujawskim – “Noel”
  2. Zuzanna Żebrowska – CKiS w Jabłonowie Pomorskim – “Kolęda warszawska”
  3. Małgorzata Gabryszewska – LO w Lipnie – “Mizerna cicha”
  4. Karolina Karpińska – Spółdzielczy Ośrodek Kultury w Świeciu – “Wesołych świąt”
  5. Agata Nowak, Damian Manikowski – ZS Mechanicznych Bydgoszcz –
  6. Michał Kamiński – Lipno – “Mizerna Cicha”
  7. Wiktoria Kida – GOK Osielsko – “Have yourself a marry little Christmas”
  8. Sandra Wachowicz – Lubranieckie Centrum Kultury – “Kiedy nam do siebie bliżej”
  9. Eliza Stawicka – Lubranieckie Centrum Kultury – “Szara kolęda”
  10. Julia Leśniewska – Lubranieckie Centrum Kultury – “Cicha noc”
  11. Weronika Chojnacka – Lubranieckie Centrum Kultury – “Let it snow”

 

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i zapraszamy na przesłuchania konkursowe 10 stycznia 2019 r. 
od godz. 10:00 w Domu Jubileuszowym JP II (ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz – Fordon).

Prosimy o wpłatę wpisowego do 4 stycznia 2019 r. oraz potwierdzenie dodatkowych obiadów dla opiekunów.

Numer konta do wpłaty:

Centrum Kultury Katolickiej “Wiatrak”: 
Bank BGŻ 93 2030 0045 1110 0000 0243 7690

 

 

Patroni wydarzenia:

           Obraz może zawierać: tekst              Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

 

Patronat medialny: