Mikołajkowy Jarmark Świąteczny

Mikołajkowy Jarmark Świąteczny

Kategoria , ,

25 November 2018


Serdecznie zapraszamy do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II na Mikołajkowy Jarmark Świąteczny.


Jarmark odbędzie się w niedzielę (9 grudnia). Potrwa w godz. 9.30-13.30 w foyer sali widowiskowej oraz w kawiarni artystycznej “Młynek”. Na stoiskach będzie można  zrobić świąteczne zakupy (m.in. kupić bombki, wieńce, kartki i inne ozdoby świąteczne ręcznie robione, wyroby z drewna, ręcznie szyte Mikołaje i wiele innych pięknych rzeczy).

Na jarmarku pojawią się także stoiska – m.in.naszych zagranicznych wolontariuszy, którzy będą bawić się z dziećmi, ks. Piotr będzie częstował kawą z Panamy, a DA Martyria – pysznym ciastem. Będzie też stoisko Klubu Seniora, świetlicy “Pinokio” i biura “Wiatraka”, na którym będzie można kupić bilety na koncert “Betlejem w Bydgoszczy” – pierwsze 100 osób, które kupią u nas bilety otrzyma upominek od firmy Stovit – Przyjaciela koncertu.

Ręcznie robione ozdoby sprzedawać będzie także Warsztat Terapii Zajęciowej “Wiatrak” (wieńce robione przez niepełnosprawnych – na zdjęciu), a Rada Rodziców “Wiatraka” zaproponuje małą loterię fantową. Będzie też stoisko wolontariuszy GPS, nie zabraknie św. Mikołaja, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie.

W trakcie jarmarku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec adwentowy.

O godz. 10.15 rozpocznie się w sali widowiskowej Poranek Muzyczny “W świątecznym nastroju” dla dzieci i rodziców, który tym razem wyjątkowo będzie bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!