Nabór do Przedszkola “U Karolka”

Nabór do Przedszkola “U Karolka”

Kategoria

19 May 2020


Przedszkole Niepubliczne „U Karolka” zaprasza dzieci już w wieku 2,5 roku.


Przedszkole znajduje się na pierwszym piętrze Domu Jubileuszowego św. Jana Pawła II, w siedzibie Fundacji „Wiatrak” przy ul. Bołtucia 7 w Bydgoszczy.  Jest czynne w godz. 6-17.

Poza codziennym, podstawowym programem nauczania proponujemy dzieciom wiele zajęć dodatkowych: język angielski, gimnastykę korekcyjną, zajęcia logopedyczne, muzyczne, ekologiczne i religię.  Przedszkole zaprasza również teatry objazdowe, organizuje wycieczki tematyczne. Jeśli pogoda pozwala, dzieci każdego dnia bawią się w plenerze. Niedawno przy Domu Jubileuszowym postawiony został nowy plac zabaw dla dzieci z przedszkola.

Przedszkole nazywa się „U Karolka”, bo patronuje mu św. Jan Paweł II. Wychowujemy w takich wartościach jak godność, szacunek, wiara. Dzięki temu dzieci wkraczają w życie z mądrością nauki św. Jana Pawła II. W naszym przedszkolu chcemy jak najpełniej i jak najbardziej harmonijnie wykorzystać możliwości dziecka, rozwijać jego talenty, widząc uśmiech szczęścia na jego twarzy. Dodatkowym atutem przedszkola jest to, że dzieci pracują w grupie różnorodnej wiekowo.

Czesne za miesiąc wynosi 450 zł. W cenie jest wyżywienie oraz wszystkie zajęcia dodatkowe.  Poza stałymi paniami wychowawczyniami, mamy też europejskich wolontariuszy, którzy pomagają w przedszkolu.

Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do Przedszkola „U Karolka”, prosimy o kontakt – tel. 533 022 287.