Przyjmujemy zgłoszenia na Bydgoską Karoliadę

Przyjmujemy zgłoszenia na Bydgoską Karoliadę

Kategoria

27 September 2018


Tegoroczna Karoliada odbędzie się 14 października o godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej Łuczniczka. Do 5 października przyjmujemy zgłoszenia.


Bydgoska Karoliada odbędzie się w ramach 18. Dnia Papieskiego. Organizują ją wspólnie Kuria Diecezji Bydgoskiej i Fundacja „Wiatrak”. Każdy dekanat może wystawić reprezentację składającą się z pięciu osób w różnym przedziale wiekowym: od 13 do 18 roku życia (dwie osoby), od 19 do 25 roku życia (dwie osoby). Dodatkowo w skład drużyny musi wchodzić jeden Ojciec i może brać udział Ksiądz, niezależnie od wieku. Każdy dekanat może wystawić tylko jedną reprezentację.

Drużyny startujące w turnieju będą składały się z reprezentantów dwóch lub trzech dekanatów (w zależności od ilości zgłoszeń). Losowania dekanatów do drużyny dokona jury 9 października podczas konferencji prasowej. Kapitanowie zostaną poinformowani o wynikach losowania do dnia 10 października 2018 r.

Każda z drużyn, która będzie miała w swoim składzie Księdza otrzymuje na starcie dodatkowy punkt.

Zgłoszenie polega na wysłaniu wypełnionego formularza na adres mailowy: karoliada@wiatrak.org.pl do dnia 5 października 2018 r.

Bydgoska Karoliada 2018 – karta zgłoszenia i regulamin