“Siła sióstr”, spektakl Teatru Muzycznego z Torunia

“Siła sióstr”, spektakl Teatru Muzycznego z Torunia

Kategoria

20 November 2018


Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny z Torunia pokaże w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7) spektakl pt. “Siła sióstr”.


To musicalowa, w stylu broadwayowskim, opowieść o miłości, przyjaźni i radości życia, przepełniona najpiękniejszym utworami światowego musicalu. Ich bohaterkami są kobiety po przejściach, których życie nie zawsze było usłane różami.

Whitney Houston, Aretha Franklin, Tina Turner czy Jennifer Hudson, to bez wątpienia nietuzinkowe i charyzmatyczne piosenkarki, poruszające w swoich utworach tematykę często niełatwą. Niezwykłą atmosferę “Siły sióstr” tworzą nie tylko piosenki takie jak “I will always love you” Whitney Houston, “Natural Women” Arethy Franklin, czy “Simply the best” Tiny Turner, ale także znakomite kostiumy, taniec oraz gra świateł. “Siła sióstr” to znakomita uczta dla oczu i uszu.

Spektakl wystawiony zostanie w sobotę (1 grudnia) o godz. 19:00. Bilety w cenie 40 zł (35 zł grupowe) można kupić w kawiarni artystycznej “Młynek” na parterze Domu Jubileuszowego.

Reżyseria i choreografia: Michał Cyran
Aranżacje muzyczne: Jędrzej Rochecki
Aranżacje i przygotowanie wokalne: Paulina Grochowska
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Aleksandra Harasimowicz
Tłumaczenie piosenek: Katarzyna Kraińska
Obsada: Agnieszka Brenzak, Małgorzata Chruściel, Anna Grzelak, Anna Kędroń, Patrycja Mizerska, Natalia Piotrowska
Muzycy: Joanna Glubiak, Sara Kosętka, Agnieszka Norkowska