“Święty czas”- koncert kolęd z zespołem Quadrans [WIDEO]

“Święty czas”- koncert kolęd z zespołem Quadrans [WIDEO]

Kategoria , ,

1 January 2019


Działający przy “Wiatraku” zespół Quadrans ma nową prowadzącą – Agatę Pufal i zaprasza na koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek pt. “Święty czas”.


Koncert odbędzie się w piątek (11 stycznia) o godz. 18.00 w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7).  Zespołowi wokalnemu towarzyszyć będzie instrumentalny w składzie: Robert Robaszkiewicz – instrumenty perkusyjne, Paweł Tomaszewski – gitara, Tomek Szewczyk – instrumenty klawiszowe, Piotr Szczepańczyk – gitara basowa. Prowadzenie chóru – Agata Pufal, koncert poprowadzi Mariola Ciesielska.

 

 

Quadrans jest zespołem skupionym na muzyce chrześcijańskiej. Działa od 2006 roku przy Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”, zrzesza ludzi kochających śpiewać w imię Pana.

Ewangelizacja przy dźwiękach muzyki i słowach chwały jest celem i radością zespołu. W imię maksymy „kto śpiewa, modli się podwójnie”, swoją muzyką pragną przybliżać Najwyższego.

Zespół koncertuje w składzie: solista, chór oraz grupa instrumentalna. Wykonują utwory religijne o lekkiej, radosnej formie, jak i z pogranicza klasyki. Quadrans posiada obszerny repertuar koncertowy złożony z kompozycji własnych oraz utworów zespołów i wykonawców znanych w świecie muzyki chrześcijańskiej, jak: TGD, Mietek Szcześniak, New Life M., Beata Bednarz.

Wstęp na koncert jest wolny.

Partner wydarzenia