W „Wiatraku” uczymy grać na instrumentach. Zapisz się na zajęcia!

W „Wiatraku” uczymy grać na instrumentach. Zapisz się na zajęcia!

25 August 2017


Dzieci i młodzież uczymy gry na skrzypcach, fortepianie, gitarze, perkusji, keyboardzie, ukulele i flażolecie. Zapraszamy do „Wiatraka”, zapisy już trwają!


Marzysz o graniu na jakimś instrumencie? Zgłoś się do nas! Prowadzimy indywidualne zajęcia nauki gry na fortepianie i perkusji. Lekcje skrzypiec, gitary, gry na keyboardzie i ukulele odbywają się w dwuosobowych grupach (dla maluchów grających na gitarze – w 2-3-osobowych grupach), a na flażolecie (rodzaj fletu prostego, jeden z najprostszych instrumentów dętych, na którym mogą uczyć się grać już 5-letnie dzieci) – w grupie 5-20 osób.
Wszystkie zajęcia odbywają się raz w tygodniu, przez 45 minut. Cena: keyboard, ukulele, gitara – 70 zł miesięcznie (gitara KIDS dla dzieci do lat 7 – 40 zł miesięcznie), perkusja i fortepian – 140 zł, skrzypce – 85 zł. Za grupowe lekcje flażoletu trzeba zapłacić 30 zł miesięcznie.
Serdecznie zapraszamy! Zapisywać się można w naszym biurze w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7) w godz. 9.00-18.00 lub telefonicznie – tel. 52 32 34 810.
Cała oferta zajęć „Wiatraka” jest opisana na naszej stronie.

perkusjagotowe