Warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”

Warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”

Kategoria

10 October 2017


Fundacja Wiatrak i D.A. Martyria we współpracy z organizacją Tato.Net zapraszają na warsztaty dla mężczyzn pt. „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, które odbędą się w dniach 27-28. października 2017 r. w Bydgoszczy.


Warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa” skierowane są do mężczyzn, którzy chcą sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nimi współczesne ojcostwo. Mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Przygotowane są na podstawie badań socjologicznych doktora Kena Canfielda.

Uczestnicząc w warsztatach „7 sekretów efektywnego ojcostwa” dowiesz się jak:
• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.
Szczegółowe informacje na stronie: http://tato.net/wydarzenia/7sbydgoszcz/ oraz pod nr tel. 665 324 801.
Warto nadmienić, że organizacja Tato.Net to dziś wiodąca w Europie inicjatywa inspirująca mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia.
W inicjatywę Tato.Net zaangażowały się już tysiące ojców, w tym takie sławy jak: Krzysztof Hołowczyc, Marek Kamiński, Michał Lorenc, Przemysław Babiarz, gen. Roman Polko i wielu innych.
Ty też możesz dołączyć do tego elitarnego grona.