X EDYCJA FESTIWALU „FART” – został tydzień do zgłoszenia prac

X EDYCJA FESTIWALU „FART” – został tydzień do zgłoszenia prac

Kategoria

6 October 2021


Zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”.

Idąc po śladach życia św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, zainspirowani ich drogą do świętości, poświęcamy tegoroczny Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”, nadając mu tytuł: „Dwa serca, jedna miłość – Ojczyzna”.

Karola Wojtyłę i Stefana Wyszyńskiego połączyło umiłowanie do Ojczyzny. Jesteśmy przekonani, że hasło tegorocznej edycji Festiwalu przyczyni się do krzewienia prawdziwych wartości i uczuć patriotycznych dla wielu pokoleń.

Celem samego Festiwalu jest pokazanie, jak można kruszyć bariery i przezwyciężać zahamowania, a także tworzyć klimat wzajemnej akceptacji i zrozumienia, podczas kształtowania społecznej wrażliwości dla różnych form aktywności twórczej osób z niepełnosprawnościami.

Wcześniejsze doświadczenia pokazały nam, że pomimo ciężkiego dla nas wszystkich okresu pandemii, Festiwal to bardzo cenny i owocny czas zarówno dla uczestników, jak i dla organizatorów. Wszystkim biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom życzymy wspaniałego i kreatywnego czasu przygotowań!

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Dyrektorem Festiwalu „fART” Małgorzatą Kozioł tel.: 511 161 943 / e-mail: malgorzata.koziol@wiatrak.org.pl

Poniżej udostępnione zostały do pobrania niezbędne dokumenty: regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Przypominamy, że na naszym YouTubie cały czas można wysłuchać wyjątkowego koncertu poświęconego św. Janowi Pawłowi II, którego realizacja była jednocześnie wspaniałą okazją, aby zaprosić Państwa do udziału w X edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”.