Zawody akrobatyczne na zakończenie roku szkolnego

Zawody akrobatyczne na zakończenie roku szkolnego

14 June 2019


Nasi Trenerzy Pani Mirosława i Pan Andrzej Kardas na zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019
zorganizowali dla swoich uczestników prawdziwe zawody.

Zawodnicy podzieleni na 2 grupy zmagali się w przeróżnych konkurencjach. Mieliśmy szansę podziwiać przepiękne figury akrobatyczne m.in: mostki, szpagaty proste i poprzeczne, gwiazdy, foczki, meksykanki, stójki czy poziomki. Poziom był bardzo wyrównany, dlatego jury miało ciężki orzech do zgryzienia. Na koniec odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów i medali. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych MEGA zdolnych uczestników – dla tych dzieci nie ma ograniczeń fizycznych.
Nie próbowaliśmy powtarzać tych akrobacji i nie mamy zamiaru robić tego w domu 🙂  – są one bardzo trudne!
Pragniemy podziękować naszym trenerom za ogrom pracy, wkład w kształtowanie talentów dzieci i dbanie o ich prawidłowy rozwój fizyczny. Dziękujemy również Wam rodzicom, za czas jaki poświęcacie na przywożenie swoich pociech do „Wiatraka” oraz zaangażowanie i wsparcie w odrabianiu prac domowych :). Największe ukłony należą się jednak naszym uczestnikom, cieszymy się, że „Wiatrak” jest miejscem, w którym spędzacie swój wolny czas i tak pięknie się rozwijacie. Dziękujemy za każdy Wasz uśmiech, za hałas na korytarzach i tupot stópek spieszących na zajęcia 🙂

DZISIEJSZE ZAWODY BYŁY DOSKONAŁYM PODSUMOWANIEM ROKU CIĘŻKIEJ PRACY WAS WSZYSTKICH! ….A TERAZ CZAS NA ZASŁUŻONE WAKACJE, ŻYCZYMY PIĘKNEJ POGODY I WIELU NIEZWYKŁYCH PRZYGÓD !

Do zobaczenia we wrześniu !