Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych – Plan przesłuchań

Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych – Plan przesłuchań

Kategoria

27 listopada 2018


Przesłuchania drugiego etapu Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych fART odbywać się będą w środę i czwartek (28-29 listopada) w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7).


Festiwal odbywa się pod hasłem „To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna!”. Oto plan przesłuchań w ramach drugiego etapu:

 

Środa (28 listopada)

9.00 – przywitanie gości

9.15. – Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej “Bratanki” w Toruniu – WTZ Bratanki (muzyka)

9.25- Warsztaty Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Toruniu – Wioletta Urbańska, Monika Górska (muzyka)

9.40 – Warszat Terapii Zajęciowej “mega-Art.” przy Polskim Związku Niewidomych w Bydgoszczy – Rafał Zeydlewicz (taniec)

9.45 – Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie – Stanisław Mistela (muzyka), Grupa Teatralna Most (teatr), Ona i On (taniec)

11.45 – Dom Pomocy Społecznej Orunia w Gdańsku – Grolle (muzyka)

12.00 – Środowiskowy Dom Samopomocy MOPS w Tczewie – Przemysław Gajewski (muzyka), Kameleon (taniec)

12.20 – Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 w Łodzi – Oskar Ozi Wasilewski (muzyka)

12.30 – Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomiu – Małgorzata Pietralska (muzyka)

Przerwa obiadowa

14.00 – Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, Czaplinek – Czaplineckie Czaple (muzyka)

14.20 – Środowiskowy Dom Samopomocy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Świdniku – Pasjonaci (taniec)

14.40 – Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Święta Faustyna w Tychach – Menuet (teatr)

15.00 – Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. L. BRAILLE’A w Bydgoszczy – Koło Miłośników Teatru (teatr)

15.20 – zakończenie

 

Czwartek (29 listopada)

9.00 – przywitanie gości

9.10 – Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy – Środowiskowy Dom Samopomocy “Wrzos” – Ryszard Kilarski (muzyka)

9.20 – Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy – Środowiskowy Dom Samopomocy “Wrzos” – Grupa Wrzos (taniec)

9.30 – Agnieszka Seweryniak z Grudziądza (muzyka)

9.40 – Izabela Zajechowska z Grudziądza (muzyka)

9.50 – Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu – Dariusz Paszkowski (muzyka)

10.00 – Środowiskowy Dom Samopomocy – Czarne – Czarno-biali (teatr)

10.30 – Dom Pomocy Społecznej w Chojnicach – Ewa Sikora (muzyka)

10.40 – Dom Pomocy Społecznej w Chojnicach – Elżbieta Wesołowska (muzyka)

10.50 – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kowalu – Niepokorni (teatr)

11.10 – Warsztat Terapii Zajeciowej im. E. Stachury w Aleksandrowie Kujawskim – Pole minowe (muzyka)

11.25 – Środowiskowy Dom Samopomocy w Rypinie – Janusz Czerwiński (muzyka)

11.35 – Środowiskowy Dom Samopomocy w Rypinie – Ewa Przybyłowska (muzyka)

11.45 – Środowiskowy Dom Samopomocy w Rypinie – Ewelina Ratkowska (muzyka)

12.00 – Warszat Terapii Zajęciowej w Lipce – Dzieci JPII (teatr)

Obiad

Na zdjęciu: część prac, które zgłoszono na tegoroczny festiwal (łącznie wpłynęło ponad 400 z całej Polski, od około 600 osób w wieku 7-87 lat).