JACEK RUTKOWSKI DOŁĄCZYŁ DO GRONA MECENASÓW NASZEJ FUNDACJI

JACEK RUTKOWSKI DOŁĄCZYŁ DO GRONA MECENASÓW NASZEJ FUNDACJI

Kategoria

10 listopada 2020


Szczerze i serdecznie dziękujemy panu Jackowi Rutkowskiemu – Prezesowi firmy MAT-BUD  za przekazanie naszej Fundacji, z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II, wyjątkowego prezentu w postaci albumu zatytułowanego „Jan Paweł II na znaczkach Poczty Polskiej”.

Niniejszy album, zawierający wszystkie wydane przez Pocztę Polską S.A. znaczki z wizerunkiem św. Jana Pawła II, został opublikowany w trzech językach: polskim, angielskim oraz włoskim. Mając na celu krzewienie polskiej tradycji i kultury w świecie przy jednoczesnym ukazaniu Polski jako Ojczyzny św. Jana Pawła II, prezentuje kilkadziesiąt emisji od 1979 do 2014 roku. W albumie znajdują się m.in. znaczki dedykowane kanonizacji, emisje poświęcone kolejnym rocznicom pontyfikatu, wizytom duszpasterskim w Polsce oraz serii „Śladami Karola Wojtyły”.

Jednocześnie z radością informujemy, że pan Jacek Rutkowski dołączył do grona Mecenasów naszej Fundacji.

Wyrażamy ogromną wdzięczność za otwartość serca i gotowość wspierania naszych działań w tak trudnym czasie, w którym aktywność społeczności i nieocenione wsparcie poszczególnych jednostek zasługuje na szczególne uznanie.

To dzięki zaangażowaniu i wzajemnej współpracy „Wiatrak” wciąż rozwija skrzydła i nakręca dobro, a okazana pomoc przejawia się w popularyzacji fundamentalnych wartości zgodnych z nauką św. Jana Pawła II.
Każdy, kto wyrusza z nami w rozwojową podróż może być pewien, że otrzyma maksimum zaangażowania, bezpieczeństwa, troski, serdeczności i odpowiedzialności z naszej strony.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Darczyńcom za zaangażowanie oraz pomoc w działalność i funkcjonowanie naszej Fundacji, zawierzając ich za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty w codziennej modlitwie Anioł Pański prosząc o potrzebne łaski oraz dar Bożego błogosławieństwa.