Jaki jest kolor Twojego mózgu, czyli spotkanie z Anną Urbańską [BIZNES SOLIDARNY]

Jaki jest kolor Twojego mózgu, czyli  spotkanie z Anną Urbańską [BIZNES SOLIDARNY]

Kategoria

9 lutego 2018


Jak owocnie współpracować z ludźmi, z którymi pozornie nie potrafimy się dogadać? Jak umiejętnie dobierać zespół, by uzyskać najlepsze wyniki w biznesie? Na te i inne pytania,podczas pierwszego w tym roku spotkania grupy Biznes Solidarny, odpowiedział nasz wyjątkowy gość – Pani Anna Urbańska.


Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w intencji wszystkich ofiarodawców oraz współpracowników Fundacji „Wiatrak”. – Człowiek często oczekuje złej kolejności. Pragnie najpierw cudu, który ma stanowić warunek jego wiary. Ewangelia mówi jednak co innego: cuda wynikają z wiary – mówił w trakcie krótkiej homilii ksiądz Krzysztof Buchholz, powierzając spotkanie Matce Bożej.

Po modlitwie goście udali się do kawiarni artystycznej „Młynek”, gdzie przy pysznej kolacji rozpoczęło się wystąpienie Anny Urbańskiej pt. „Jak wykorzystać najnowsze badania nad mózgiem do osiągnięcia rezultatów w domu, biznesie”. Neurocoach oraz wieloletni zarządca Centrum Edukacyjno-Consultingowego CONCERT, podzieliła się z uczestnikami bogatym doświadczeniem zdobytym nie tylko w swojej pracy zawodowej, ale także w życiu prywatnym. Omówiono problem niezrozumienia, który niszczy relacje biznesowe, a także zwrócono uwagę na rolę struktury i rozwoju ludzkiego umysłu w kształtowaniu naszej osobowości.

Kolację zakończyła prezentacja książek autorstwa Pani Anny Urbańskiej oraz oferty specjalnych szkoleń i warsztatów, wspomagających rozwój osobisty i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie Biznesu Solidarnego, które odbędzie się w czwartek 15 marca. Swój referat przedstawi znany dziennikarz i publicysta – Pan Witold Gadowski.