Jeszcze więcej zdjęć naszego Domu. Zapraszamy na zajęcia!

Jeszcze więcej zdjęć naszego Domu. Zapraszamy na zajęcia!

18 września 2017


Nasze zajęcia odbywają się w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7. Oto druga część zdjęć, zrobionych w jego wnętrzach, a także na zewnątrz.


To jedyny taki Dom w Polsce i na świecie, gdzie każda kondygnacja odpowiada za inną przestrzeń rozwoju człowieka.
Drugie piętro – tutaj rozwijamy sferę duchową – mieści się tu kaplica, ogród zimowy, pracownia plastyczna, sala kominkowa. Tutaj także znajduje się archiwum nauczania i życia św. Jana Pawła II.
Pierwsze piętro – tu dbamy o rozwój sfery intelektualnej – znajdują się tu: pracownia komputerowa, sale wykładowe, konferencyjne oraz przedszkole.
Parter – w tym miejscu dbamy o sferę psychiczną – tutaj mieszczą się: poradnia (dyżurują psycholog, pedagog, psychiatra, prawnik, coach), znajduje się też sala widowiskowa (kino, teatr) i kawiarnia artystyczna „Młynek”.
I wreszcie piwnica, w której rozwijamy sferę fizyczną – mieszczą się tu sale do ćwiczeń i zajęć ruchowych, hydroterapia, fizykoterapia i pomieszczenia rehabilitacyjne.
O harmonii pomiędzy tymi czterema sferami mówił św. Jan Paweł II, a my realizujemy tę koncepcję właśnie w tym Domu, który jest miejscem spotkań dla dzieci, młodzieży, dorosłych, niepełnosprawnych czy seniorów w ramach różnych zajęć, warsztatów, koncertów…
Zapraszamy na nasze zajęcia! Wszystkie opisane są na naszej stronie. Zapisy trwają – w biurze “Wiatraka” (ul. Bołtucia 7), w godz. 9.00-18.00 lub telefonicznie – tel. 52 32 34 810.

Więcej zdjęć sal, w których odbywają się naszej zajęcia

Autor zdjęć: Pan Wiesław Kajdasz