kolęda w domu jubileuszowym

kolęda w domu jubileuszowym

Kategoria

21 stycznia 2021


18 stycznia 2021 roku za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty, wzięliśmy udział w Eucharystii sprawowanej przez naszego Dyrektora ks. Tomasza Klafetkę.

Następnego dnia – we wtorek 19 stycznia 2021 roku – w Domu Jubileuszowym odbyła się Kolęda pod przewodnictwem ks. Prałata Jana Andrzejczaka – Proboszcza Parafii Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy, Fundatora oraz Przewodniczącego Rady Nadzorczej Fundacji “Wiatrak”.  Po okresie Bożego Narodzenia, Kolęda jest momentem szczególnym, gdzie po raz kolejny możemy spotkać się na wspólnej modlitwie z rodziną i bliskimi. Tego samego mogliśmy doświadczyć w naszej Fundacji w czasie wizyty duszpasterskiej, podczas której ks. Prałat Jan Andrzejczak pobłogosławił każde pomieszczenie Domu Jubileuszowego.  Wyjątkowym momentem odwiedzin duszpasterskich była Kolęda w wyremontowanej sali Przedszkola, w którym dzieci zdobywają wiedzę i edukację w duchu nauczania św. Jana Pawła II.  W sposób szczególny modliliśmy się we wszystkich powierzonych nam intencjach, a także za przyjaciół, pracowników, uczestników zajęć, budowniczych oraz darczyńców „Wiatraka” – osoby, które w jakikolwiek sposób są związane z naszą Fundacją i wspólnie z nami nakręcają dobro. Wszyscy, jak jedna Rodzina, tworzymy wspólne dzieło i dzięki wzajemnej współpracy “Wiatrak” wciąż rozwija skrzydła!

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Darczyńcom za zaangażowanie oraz pomoc w działalność i funkcjonowanie naszej Fundacji, zawierzając ich w codziennej modlitwie Anioł Pański prosząc o potrzebne łaski oraz dar Bożego błogosławieństwa. Realizując przesłanie miłości św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty, dzięki życzliwości dobrych ludzi, składamy podziękowania wszystkim, którzy wspomagają nas duchowo przez modlitwę i materialnie przekazując darowizny. Każdego, kto chciałby wesprzeć dzieło „Wiatraka”, zapraszamy do kontaktu z naszą Fundacją w celu szczegółowych informacji.

Pamiętajcie, że Wy także możecie ofiarowywać nam swoje intencje. Jeśli chcesz powierzyć nam swoje sprawy wyślij do nas maila na adres: fundacja@wiatrak.org.pl lub wiadomość prywatną na naszych mediach społecznościowych: