Koncert charytatywny „Gramy dla Amelki”

Koncert charytatywny „Gramy dla Amelki”

Kategoria

3 lipca 2018


8-letnia Amelka Tymosiak z Bydgoszczy cierpi na rzadką chorobę – ma problemy z poruszaniem i czuciem oraz zaburzenia serca i niedosłuch. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka inwalidzkiego.


Na ten właśnie cel zbierane będą pieniądze podczas koncertu charytatywnego „Gramy dla Amelki”. Odbędzie się on w piątek (13 lipca) w godz. 19.30-22.30 w klubie Wiatrakowa przy Zbożowym Rynku 6.

Wystąpią: Mikołaj Gąsiewski – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, studiujący na kierunku: fortepian jazzowy oraz kompozycja z aranżacją – jazz i muzyka estradowa oraz Dawid Kartaszewicz (wokal) – aktor grający w serialach „Czas Honoru”, „Przyjaciółki”, „Barwy Szczęścia”, „Głęboka Woda” oraz „Misja Afganistan”.

Będzie też występ bydgoskiego komika Jakuba Poczętego-Błażewicza.

Główną gwiazdą wieczoru będzie Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy, zwycięzca II poznańskiego festiwalu Stand up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.

Wstęp wolny. Podczas koncertu odbędzie się aukcja charytatywne, pieniądze dla Amelki będzie można wrzucać także do puszek. Pod młotek pójdą m.in. vouchery do Karczmy Góralskiej Gazdówka w Żołędowie, bilet wstępu na Męskie Granie 2018 (18 sierpnia w Warszawie), prezent niespodzianka od Ewy Chodakowskiej (BeActive), karnety bowlingowe z Olimpic Bowling Center w Łuczniczce.

Koncert organizuje siostra Amelki – Magdalena Tymosiak z pomocą Fundacji Kropla Nadziei im. Ojca Leona Knabita w Krakowie.