KONFERENCJA „KOBIETA WEDŁUG PRAGNIENIA BOGA”

KONFERENCJA „KOBIETA WEDŁUG PRAGNIENIA BOGA”

8 października 2020


W sobotę 17 października 2020 roku w godz. 10:00 – 14:00 odbędzie się konferencja „Kobieta według pragnienia Boga”, którą poprowadzi Magdalena Plucner oraz Jolanta Zatorska w siedzibie naszej Fundacji!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie!

kogo?  – każdą kobietę, by poznała jaką kryje w sobie moc daną przez Tego, który ją cudownie stworzył

kiedy? – 17 października 2020 godz. 10-14.00 (rozpoczynamy Mszą św. w kościele Matki Boskiej Królowej Męczenników)

gdzie?  –  Dom Jubileuszowy im. Jana Pawła II – Fundacja „Wiatrak”, Bydgoszcz

prelegentki:
Magdalena Plucner – muzyk, nauczyciel, założycielka zespołu Pieśń Chwały, autorka książek i kursów dla kobiet
Jolanta Zatorska – świecka misjonarka Najświętszego Odkupiciela, ewangelizatorka, członek Krajowej Rady SESA Polska, prowadzenie formacji kobiet to jej pasja i powołanie

zapisy:

 

Czujesz się jak królowa, która panuje i zwycięża? Czy może bliżej Ci do kury domowej, uwikłanej w tysiące różnych spraw, z wiecznie niezrealizowanymi zadaniami z niekończącej się listy obowiązków? A może jeszcze nie odkryłaś, kim jesteś? Jaka jest Twoja misja? I może wciąż szukasz idealnej wersji samej siebie? Niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdujesz, pragniemy zaprosić Cię na jedyną w swoim rodzaju konferencję dla kobiet pt. „Kobieta według pragnienia Boga”. Dowiesz się, co jest w Tobie wspaniałego i wyjątkowego. Nasze prelegentki, Magdalena Plucner i Jolanta Zatorska, pomogą Ci odkryć piękno, jakie złożył w Tobie Bóg i powołanie, do jakiego Cię przeznaczył. Konferencja będzie się odbywała w formie wykładów i warsztatów. Także oprócz wiedzy otrzymasz narzędzia niezbędne w procesie poznawania samej siebie.

 

PROGRAM SPOTKANIA:

10.00 – Eucharystia w kościele Matki Boskiej Królowej Męczenników

11.00 – Kawa, herbata (Dom Jubileuszowy im. Jana Pawła II – Fundacja „Wiatrak”)

11.30 – Konferencja

14.00 – Zakończenie

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty organizacyjne, jeśli zechcesz nas wesprzeć finansowo, na miejscu będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary.