Lista zakwalifikowanych do II Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Lista zakwalifikowanych do II Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Kategoria

22 grudnia 2017


Mamy już osoby zakwalifikowane do II etapu II Wojewódzkiego konkursu Kolęd i Pastorałek “Aniołowie się radują”!!!


Do tegorocznej edycji konkursu otrzynaliśmy ponad 80 zgłoszeń we wszystkich kategoriach wiekowych. Po przesłuchaniu nadesłanych nagrań postanowiliśmy zakwalifikować do II etapu przesłuchań konkursowych następujące osoby:

 

Kategoria przedszkole:

  • zespół “Aniołki” (Przedszkole nr 34 w Bydgoszczy) – “Spojrzały aniołki”
  • Wiktoria Janiak (Przedszkole Niepubliczne “Przedszkolna Chata” w Bydgoszczy) – “Kolęda dla nieba”
  • Emilia Kowalska (Tucholski Ośrodek Kultury) – “Zima, zima,zima”
  • Lena Kwieciszewska (Przedszkole przy WSG w Bydgoszczy) – “Wśród nocnej ciszy”
  • Julia Próchniak, Stefania Jędryka (Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy)  – “Kolęda”

Kategoria klas I – III SP

  • Maria Lemańska (Szkoła Yamaha w Grudziądzu) – “Przybieżeli do Betlejem”
  • Karolina Lewandowska (Szkoła Yamaha w Grudziądzu) – “Bosy pastuszek”
  • Nikola Lorenc (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – “Pastorałka anielska”
  • Martyna Orzechowska (Brodnicki Dom Kultury) – “Kochany Panie Mikołaju”
  • Amelia Otwinowska (SP nr 20 w Bydgoszczy) – “Lulajże Jezuniu”
  • Emilia Pilińska (Spółdzielczy Ośrodek Kulturalny “Stokrotka” w Świeciu – “Tobie mały Panie”
  • Patrycja Puszkarska (Szkoła Yamaha w Grudziądzu) –  “Świeć gwiazdeczko”
  • Natalia Redecka (Szkoła Muzyczna w Lipnie) – “Lulajże Jezuniu”
  • Dominika Winter (SP nr 45, Bydgoszcz) – “Nie miały aniołki”

Kategoria klas IV – VI SP

  • Julia Cichocka (Brzeskie Centrum Kultury) – “Nowy rok hop”
  • Aleksandra Cybulska (MDK nr 5 w Bydgoszczy) –  “Święta krasnoludków”
  • Marta Dropiewska (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – “Całą noc padał śnieg”
  • Łukasz Dyngosz, Magdalena Foksińska (MDK nr 5 w Bydgoszczy) – duet z bajki “Express polarny”
  • Natalia Dzik (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – ” Kolęda dla nieobecnych”
  • Maciej Klonowski (GOK, Osielsko) –  “Nie było miejsca”
  • Amelia Kubera (MDK 5 w Bydgoszczy) – “Choinko, choinko”
  • Ksenia Kwiatkowska (Brzeskie Centrum Kultury) – “Jadą kolędnicy”
  • Julia Lewandowska (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – “Kolęda dla Jezusa”
  • Marysia Soczyńska (Studio wokalne w Chełmży) – “Jezus malusieńki”
  • Julia Walo, Roksana Kubajka (Brzeskie Centrum Kultury) – “Świąteczny śnieg”
  • chór Sereno (SP w Łochowie) –  “Gore gwiazda”
  • Sandra Wawer (MGOKiR w Strzelnie) – “Oj maluśki”

Kategoria gimnazjum

  • Alicja Deicka (Bydgoszcz) –  “Pastorałka bezdrożna”
  • Izabela Drogosz (Bydgoszcz) – “Bambino jazzu”
  • Dominika Dyngosz (MDK nr 5) – “Kolęda warszawska”
  • Michał Kamiński (Gimnazjum w Lipnie) – “Gdzie jest on”
  • Dominika Konkolewska (Tucholski Ośrodek Kultury) – “Kolęda dla nieobecnych”
  • Maja Królak (MGOKiR w Strzlnie) – “Święta w nas”
  • Aleksandra Krygier (Brodnicki Dom Kultury) – “Szara kolęda”
  • Kinga Lorenc (SP nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) – “Uciekali”
  • Martyna Nowak (Stowarzyszenie Czyż – nie, Czernikowo) – “Kolęda dla tęczowego Boga”
  • Patrycja Pawska (Studio wokalne w Chełmży) – “Mizerna cicha”
  • Julia Pilińska (Spółdzielczy Ośrodek Kulturalny “Stokrotka w Świeciu) – “Lulajże Jezuniu”
  • Weronika Szczukowska – Yegiozaryan (Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy) – “Kolęda miłości”
  • Emilia Urban (Tucholski Ośrodek Kultury) – “Moja pastorałka”
  • Martyna Łaszczyk (Szkoła Muzyczna w Aleksandrowie Kujawskim) – “Kolęda warszawska”
  • Anna Zalewska (Tucholski Ośrodek Kultury) –  “Święta w nas”
  • zespół Muza – Oratorium w Aleksandrowie Kujawskim – “Mario, czy Ty wiesz”

Kategoria ponadgimnazjalna:

  • Joanna Chrośniak (Bursa nr 1 w Bydgoszczy) – “Lulejże mi lulej”
  • Magdalena Danielewska (ZS Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi) – “Wesołych świąt”
  • Julia Fleming (Bursa nr 1 w Bydgoszczy) – “Kto wie”
  • Zuzanna Maruda (I LO w Pile) – “Cicho, cicho pastuszkowie”
  • Joanna Pejkowska (Stowarzyszenie “Czyż – nie” w Czernikowie) – “Z tego będzie cud”
  • Natalia Smigiel (Tucholski Ośrodek Kultury) – “Nie było  miejsca”
  • Angelika Szpitalniak (Dom Kultury w Pleszewie) – “Mario, czy Ty wiesz”
  • Martyna Szarnocka (ZS Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi) – “Mario, czy Ty wiesz”
  • Sebastian Wszołek (Yamaha Grudziądz) – “Bóg się rodzi”

 

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i zapraszamy 12 stycznia do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Fundacji “Wiatrak” (ul. Bołtucia 7 w Bydgoszczy). Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 9:00. Lista przesłuchań konkursowych zostanie niebawem opublikowana na stronie.
Przypominamy również o uiszczeniu wpisowego w wysokości 15 zł za osobę do 29 grudnia na konto bankowe Fundacji “Wiatrak”.

Bank Pocztowy S.A. 49 1320 1117 2045 5859 2000 0003

Program przesłuchań konkursowych