Mikołajkowy Jarmark Świąteczny – 8 grudnia

Mikołajkowy Jarmark Świąteczny – 8 grudnia

Kategoria

26 listopada 2019


W tym roku Mikołajkowy Jarmark Świąteczny będzie przepełniony atrakcjami.


Jarmark odbędzie się w niedzielę (8 grudnia). Oto jego program:
10:15 – Poranek Muzyczny dla dzieci z rodzicami “Grająca choinka”.
12:30 – Rozstrzygnięcie naszego konkursu na “Najpiękniejszy Wieniec Adwentowy”.
13:00 – Wspólne śpiewanie kolęd w różnych językach świata – hiszpańskim, portugalskim, rumuńskim i włoskim. Kolędy przygotują wolontariusze, którzy przyjechali do nas, by uczestniczyć w projekcie “Hej kolęda, kolęda”. Na Jarmarku będą mieli swój pierwszy występ, a w kolejnych dniach ruszą do szkół i różnych placówek, by poruszyć temat tradycji świątecznych świata oraz wspólnie z uczniami zaśpiewać kolędy.
W czasie Jarmarku będzie można też napić się przepysznej rozgrzewającej herbatki świątecznej, spróbować świątecznych wypieków przygotowanych przez DA Martyria i przyjaciół naszej Fundacji.
Nie zabraknie św. Mikołaja wraz z Aniołkami. Dzieci będą mogły sobie zrobić z nim zdjęcie, ale też szepnąć mu na uszko, co w tym roku na gwiazdkę chciałyby dostać.
Znajdziecie Państwo również stoiska z wyjątkowymi ozdobami świątecznymi przygotowanymi przez naszych uczestników z Klubu Seniora, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz uczestników projektu “Inter-art” dla osób niepełnosprawnych. Będzie też stanowisko wolontariuszy GPS i 4don4lord.
Serdecznie zapraszamy wszystkich – od maluszka do staruszka – bo będzie się działo i świętowało!