Nabór do naszego Przedszkola “U Karolka”

Nabór do naszego Przedszkola “U Karolka”

Kategoria

22 maja 2018


Przedszkole Niepubliczne „U Karolka” zaprasza dzieci już w wieku 2,5 roku.


Przedszkole jest czynne w godz. 6.00-17.00. Znajduje się na pierwszym piętrze Domu Jubileuszowego Jana Pawła II. Poza codziennym, podstawowym programem nauczania proponujemy dzieciom wiele zajęć dodatkowych: język angielski, gimnastykę korekcyjną, zajęcia logopedyczne, muzyczne, ekologiczne i religię. Przedszkole zaprasza również teatry objazdowe, organizuje wycieczki tematyczne.

Przedszkole nazywa się „U Karolka”, bo patronuje mu św. Jan Paweł II. Wychowujemy w takich wartościach, jak godność, szacunek, wiara. Dzięki temu dzieci wkraczają w życie z mądrością nauki św. Jana Pawła II. W naszym przedszkolu chcemy jak najpełniej i jak najbardziej harmonijnie wykorzystać możliwości dziecka, rozwijać jego talenty widząc uśmiech szczęścia na jego twarzy.

Opłata za miesiąc w przedszkolu kosztuje 450 zł. W cenie jest wyżywienie oraz wszystkie zajęcia dodatkowe. Jeśli pogoda pozwala, dzieci każdego dnia bawią się w plenerze. Niebawem przy Domu Jubileuszowym postawiony zostanie nowy plac zabaw.

Poza stałymi paniami wychowawczyniami, mamy też europejskich wolontariuszy, którzy prowadzą zajęcia z dziećmi.

Rodziców, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do przedszkola „U Karolka”, prosimy o kontakt – tel. 52 32 34 822 lub 533 022 287.