Nabór do Przedszkola “U Karolka”

Nabór do Przedszkola “U Karolka”

Kategoria

15 kwietnia 2019


Przedszkole Niepubliczne „U Karolka” zaprasza dzieci już w wieku 2,5 roku.


Przedszkole znajduje się na pierwszym piętrze Domu Jubileuszowego Jana Pawła II. Jest czynne w godz. 6-17. Poza codziennym, podstawowym programem nauczania proponujemy dzieciom wiele zajęć dodatkowych: język angielski, gimnastykę korekcyjną, zajęcia logopedyczne, muzyczne, ekologiczne i religię.  Przedszkole zaprasza również teatry objazdowe, organizuje wycieczki tematyczne. Jeśli pogoda pozwala, dzieci każdego dnia bawią się w plenerze. Niebawem przy Domu Jubileuszowym postawiony zostanie nowy plac zabaw.

Przedszkole nazywa się „U Karolka”, bo patronuje mu św. Jan Paweł II. Wychowujemy w takich wartościach, jak godność, szacunek, wiara. Dzięki temu dzieci wkraczają w życie z mądrością nauki św. Jana Pawła II. W naszym przedszkolu chcemy jak najpełniej i jak najbardziej harmonijnie wykorzystać możliwości dziecka, rozwijać jego talenty widząc uśmiech szczęścia na jego twarzy. Dodatkowym atutem przedszkola jest to, że dzieci pracują w grupie różnorodnej wiekowo.

Czesne za miesiąc wynosi 450 zł. W cenie jest wyżywienie oraz wszystkie zajęcia dodatkowe. Poza stałymi paniami wychowawczyniami, mamy też europejskich wolontariuszy, którzy pomagają w przedszkolu.

Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do Przedszkola „U Karolka” prosimy o kontakt – tel. 52 32 34 822 lub 533 022 287.