Najpiękniejsze wieńce adwentowe – nagrody rozdane

Najpiękniejsze wieńce adwentowe – nagrody rozdane

Kategoria

12 grudnia 2019


W niedzielę (8 grudnia) w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II odbył się coroczny Jarmark św. Mikołaja, podczas którego odbył się uroczysty finał konkursu na najpiękniejszy wieniec adwentowy.


Na konkurs wpłynęły przepiękne prace, zrobione zarówno indywidualnie, jak i grupowo. W sumie pod ocenę jury poddano 61 prac wykonanych przez 175 uczestników. W tym roku wieńce oceniali: Pani Sylwia Osieczonek: absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego w Bydgoszczy oraz Pan Rafał Czwichocki – mgr sztuk pięknych kierunku malarstwo na UMK w Toruniu.

LISTA NAGRODZONYCH

Rozdanie nagród poprowadziła Pani Sylwia Osieczonek wraz z Prezesem Fundacji „Wiatrak” oraz Dyrektorem Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak” – ks. Wojciechem Przybyłą.

Z całego serca gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz ogrom pracy i wyobraźni włożone w stworzenie tak pięknych prac. Dziękujemy również sponsorom, którzy ufundowali część nagród w konkursie – pierogarni „Pod Aniołami” oraz Ośrodkowi Rekreacji Konnej w Myślęcinku.

Zapraszamy serdecznie w Nowym Roku do udziału w innych konkurach organizowanych przez „Wiatraka”.