nowy plan zajęć w przedszkolu

nowy plan zajęć w przedszkolu

Za nami poniedziałek, którym rozpoczęliśmy nowy tydzień pracy z nową motywacją i siłą do napędzania dobra! Także najmłodsi z wiatrakowej ekipy dzielnie i pilnie rozwijają swoje skrzydła poprzez edukację w naszym przedszkolu. Od zeszłego tygodnia edukacja Przedszkolaków opiera się o nowy plan zajęć dydaktycznych, który możecie sprawdzić poniżej!

Swój edukacyjny tydzień dzieci rozpoczęły w naszej wiatrakowej kaplicy katechezą pt. „Szukamy Pana Boga”, poprowadzoną przez Dyrektora naszej Fundacji i Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”. Wspólna modlitwa dała naszym dzieciom siłę do podejmowania nowych, przedszkolnych wyzwań, które zawitały w harmonogram zajęć. Były to ćwiczenia z Metody Dobrego Startu, która ma na celu m.in. wspomaganie rozwoju psychoruchowego dzieci oraz zajęcia z plastykoterapii – formy arteterapii, wykorzystującej techniki plastyczne. Wprowadzanie nowych metod w system dydaktyczno-wychowawczy wspiera rozwój dziecka i stwarza warunki prawidłowego procesu uczenia się, dlatego serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą naszego Przedszkola.

Sprawdźcie, co możemy zrobić dla Waszego dziecka! W celu szczegółowych informacji i zapisów zapraszamy do kontaktu drogą mailową na adres:

lub telefoniczną

  • 533 022 287
  • 52 32 34 824 (Sekretariat Fundacji „Wiatrak”)

nabór do przedszkola