Poszukujemy mentorów dla zagranicznych wolontariuszy

Poszukujemy mentorów dla zagranicznych wolontariuszy

Kategoria

11 października 2021


Poszukujemy mentorów dla zagranicznych wolontariuszy, którzy wezmą udział w świątecznym projekcie wolontariatu grupowego „Hej kolęda, kolęda 3!” Europejskiego Korpusu Solidarności w naszej Fundacji od 7 listopada do 19 grudnia 2021 r.

Wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności przygotują międzynarodowe kolędy i prezentacje na temat tradycji bożonarodzeniowych panujących w ich krajach. Wierzymy, że kolędy zbliżają ludzi. Poprzez muzykę i śpiew chcemy przybliżyć do siebie lokalne społeczeństwo i przywrócić tradycję śpiewania kolęd w naszych domach. Podczas spotkań ze społecznością lokalną wolontariusze będą promować piękno europejskiego dziedzictwa kulturowego i wolontariat Programu Europejskiego Korpusu Solidarności.

Może nudzisz się i chciałbyś poznać nowych ludzi z zagranicy? Może znasz ciekawe miejsca w Bydgoszczy i chciałbyś pomóc wolontariuszom w zaaklimatyzowaniu się w naszym kraju? Może chciałbyś podszkolić swój język angielski i nie tylko? Jeśli tak, to prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 52 32 34 813 lub na adres e-mail:maciej.brzakala@wiatrak.org.plgeorgi.gergov@wiatrak.org.pl