Praca dla nauczyciela skrzypiec

16 sierpnia 2019

CKK “Wiatrak” poszukuje nauczyciela gry na skrzypcach na rok szkolny 2019/20.

 Zadania:

– prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku szkolnym

– prowadzenie dokumentacji – dziennik, wykaz godzin

– doboru muzyki i repertuaru

– dostosowanie nauki do poziomu danego uczestnika

– ew. przygotowanie sekcji do występu 1 lub 2 razy do roku

– utrzymanie dobrych relacji z dziećmi i ich opiekunami

* mile widziani również studenci 🙂

OFERUJEMY:

– umowę zlecenie

– miłą atmosferę pracy

– narzędzia niezbędne do poprowadzenia zajęć

– pracę wśród młodych, kreatywnych ludzi

OCZEKUJEMY:

– systematyczności i dyspozycyjności 1,2 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych

– umiejętności pracy z dziećmi i kreatywności

– wykształcenia muzycznego z zakresu gry na skrzypcach (najlepiej z przygotowaniem pedagogicznym)

– wysokiej kultury osobistej i komunikatywności

– samodzielności i dokładności

Mile widziani studenci Akademii Muzycznej 🙂

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać osobiście w biurze “Wiatraka” lub na adres mailowy: ckk@wiatrak.org.pl