Quiz, bitwa balonowa i szalone tańce. Tak się bawili święci [zdjęcia]

Quiz, bitwa balonowa i szalone tańce. Tak się bawili święci [zdjęcia]

Kategoria ,

28 października 2019


Bal Wszystkich Świętych odbywał się w minioną niedzielę w “Wiatraku”.


Zabawę rozpoczęliśmy tradycyjnie o godz. 12.30. Na bal przybyli bardzo różni, honorowi goście. Zawitali do nas m.in:  św. Jan Paweł II, Maryja, św. Maksymilian Kolbe, św. Bernadetta, św. Mikołaj, nie zabrakło również ślicznych aniołków. Bawiliśmy się fantastycznie! Począwszy od rodzinnego Quizu wiedzy o świętych, po szalone tańce i bitwę balonową.

Pani Sylwia i Pan Adrian zadbali również o tatusiów, którzy w konkursie „Jestem jak św. Piotr” zmagali się z łowieniem ryb – co prawda nie z rzeki czy potoku, ale rywalizacja była ogromna!  Oczywiście, jak podczas każdego balu, również u nas nie zabrakło uroczystego pokazu strojów, a także wyboru króla i królowej balu – po koronacji, rozdaniu nagród i dyplomów nasi wygrani porwali wszystkich do wspólnego tańca.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za przybycie i przygotowanie tak pięknych strojów. Dziękujemy również rodzicom, którzy przepięknie bawili się razem z nami! Ukłony również dla Pani Sylwii i Pana Adriana, którzy poprowadzili wszystkie konkursy i animacje zarażając naszych świętych pozytywną dawką energii.

Do zobaczenia w 2020 roku na kolejnym balu, tym razem karnawałowym. Jest jeszcze dużo czasu, żeby przygotować piękne stroje!