Rozpoczęliśmy współpracę z portalem bydgoszczdladzieci.pl

Rozpoczęliśmy współpracę z portalem bydgoszczdladzieci.pl

Kategoria

24 kwietnia 2018


Portal, który gromadzi informacje na temat bydgoskich propozycji dla najmłodszych, będzie także jeszcze intensywniej informował o imprezach dla dzieci, odbywających się w „Wiatraku”.


Portal bydgoszczdladzieci.pl prowadzi Pani Magdalena Krzych, na co dzień mama dwóch uroczych, małych dziewczynek – Oli i Ali.

– Gdy zostałam młodą mamą zorientowałam się, że rodzic musi się bardzo namęczyć, by poszukać informacji o imprezach dla dzieci w Bydgoszczy – opowiadała. – Że nie ma jednego konkretnego miejsca, które gromadziłoby całą ofertę dla dzieci, dlatego postanowiłam je stworzyć.

Portal działa niecały rok. Rodzice znajdą tutaj informacje nie tylko o odbywających się w najbliższym czasie imprezach dla najmłodszych, ale także m.in. o opiece zdrowotnej, edukacji czy zakupach. Są tu zniżki na artykuły dla dzieci, propozycje wycieczek i wiele innych propozycji, bardzo przydatnych rodzicom.

Portal będzie informował jeszcze intensywniej o tym, co dzieje się w „Wiatraku” – m.in. o imprezach dla dzieci i Klubie Młodych Mam.

Wejdź na portal bydgoszczdladzieci.pl