SUKCESY W SZÓSTYM TURNIEJU MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI SZACHOWEJ

18 lutego 2020

VI Turniej cyklu Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa odbył się w ostatnią sobotę. Tym razem młodzi szachiści “Wiatraka” gościli w Nakle.

W grupie A wysokie szóste miejsce zajął Piotrek Dyl, a w klasyfikacji do lat 13 był drugi. Na 18. miejscu zakończył turniej Sebastian Albrecht. W klasyfikacji wiekowej C13 – 2. miejsce zajął Piotr Dyl.

Wyniki – tutaj

W grupie B w pierwszej piątce wylądowała trójka naszych juniorów. Turniej wygrał Michał Piotrowski wygrywając sześć partii i jedną zremisował. Na 4. pozycji uplasował się Tymoteusz Lewandowski, a tuż za nim Michalina Albrecht. Następni nasi zawodnicy zajęli miejsca: 12. – Piotr Skrzypczyński i 20. – Antoni Palsson-Paszek. W klasyfikacjach wiekowych zdobyli następujące miejsca: C9 – 1. miejsce Michał Piotrowski, 5. miejsce Piotr Skrzypczyński, D13 – 1. miejsce Michalina Albrecht, C13 – 3. miejsce Tymon Lewandowski.