Sztuka i technika: kolejny wyjątkowy tydzień rozwijania talentów w naszym Przedszkolu!

Sztuka i technika: kolejny wyjątkowy tydzień rozwijania talentów w naszym Przedszkolu!

Ostatni tydzień edukacji w Domu Jubileuszowym Fundacji “Wiatrak” minął pod znakiem kontaktu ze sztuką i techniką. Uczniowie naszego Przedszkola uczestniczyli m.in. w zajęciach z teatru improwizowanego, które odbywały się w Sali Widowiskowej. Pod duchową opieką św. Jana Pawła II, który był wielkim miłośnikiem sztuki teatralnej, dzieci mogły odkrywać swoje aktorskie talenty oraz przygotowywać pacynki-skarpetki! Zajęcia pobudzały m.in. kreatywność oraz wyobraźnię.

W drugiej części tygodnia nasi najmłodsi uczniowie brali udział w warsztatach z robotyki oraz lego edukacji. Dzieci tańczyły razem z robotem, oglądały konstrukcje z zakresu automatyki i cybernetyki, np. robo-psa lub roboto-kelnera. Najmłodsi z pomocą trenera budowali również dźwigi z klocków lego, starsi z kolei projektowali swojego własnego robota. Zabawą finalizującą spotkanie było rysowanie kolorowych talerzyków, przy pomocy robo-tarcz.

Dzieci uczęszczające do naszego Przedszkola w każdym tygodniu odkrywają na nowo świat i wraz z “Wiatrakiem” rozwijają skrzydła swoich talentów i pasji! Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu drogą mailową na adres:

  • aleksandra.holubowicz@wiatrak.org.pl
  • aleksandra.wasilewska@wiatrak.org.pl
  • sekretariat@wiatrak.org.pl

lub telefoniczną

  • 533 022 287
  • 52 32 34 822