Trwają zapisy do przedszkola „U Karolka”

Trwają zapisy do przedszkola „U Karolka”

Kategoria

17 maja 2017


Przedszkole „U Karolka” zaprasza dzieci już w wieku 2,5 roku. Jest czynne w godz. 6-17.


Przedszkole znajduje się na pierwszym piętrze Domu Jubileuszowego Jana Pawła II. Poza codziennym programem proponujemy dzieciom wiele zajęć dodatkowych: język angielski, gimnastykę korekcyjną, zajęcia logopedyczne, muzyczne, ekologiczne i religię. 

Przedszkole nazywa się „U Karolka”, bo patronuje mu św. Jan Paweł II. Wychowujemy w takich wartościach, jak godność, szacunek, wiara. Dzięki temu dzieci wkraczają w życie z mądrością nauki św. Jana Pawła II.
Opłata za miesiąc w przedszkolu kosztuje 450 zł (400 zł dla dzieci, które odbierane są o godz. 13). W cenie jest wyżywienie, a także wszystkie zajęcia dodatkowe.
Jeśli pogoda pozwala, dzieci każdego dnia bawią się w plenerze. Niebawem przy Domu Jubileuszowym postawiony zostanie nowy plac zabaw.
Poza stałymi paniami wychowawczyniami, mamy też europejskich wolontariuszy, którzy prowadzą zajęcia z dziećmi. Obecnie – wolontariuszkę z Bułgarii.
Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do przedszkola „U Karolka”, powinni zadzwonić i umówić się na spotkanie – tel. 52 32 34 810.