Trzeci trening z Cariną [wideo]

Trzeci trening z Cariną [wideo]

15 czerwca 2020


Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz dorosłych, w szczególności uczestników zajęć pozalekcyjnych, „Akademia Twórczego Rozwoju”, do wspólnych treningów.


Przed Państwem Carina z Portugalii – wolontariuszka goszczona przez naszą Fundację w ramach projektu „Solidarni w Działaniu”, finansowanego z programu Europejskiego Korpusu Solidarności. Carina od zawsze lubiła sport, który towarzyszył jej od dziecka. Jednak prawdziwie pokochała go, gdy rozpoczęła swoją przygodę z siłownią, a było to trzy lata temu. Wolontariuszka ciężko trenowała przede wszystkim po to, aby poprawić kondycję i siłę swoich mięśni. Oczywiście dzięki ogromnej determinacji i systematyczności udało jej się ten cel osiągnąć. Na dzień dzisiejszy ćwiczenia są jej prawdziwą pasją, dzięki której może utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji. Stara się wyznaczać sobie codziennie nowe cele, testując przy tym wytrzymałość swojego organizmu – łamanie barier daje jej podwójną siłę do dalszego działania.

Carina swoje treningi kieruje zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych – możecie zatem śmiało poćwiczyć całą rodziną. Niestety ze względu na pandemię wszystkie sportowe zajęcia w „Wiatraku” musiały zostać zawieszone, dlatego aby podtrzymać wszystkich Was w dobrej kondycji fizycznej, zapraszamy do odrobiny ruchu.

Carina przygotowała dla Państwa już trzecie spotkanie, mamy nadzieję, że trenuje się Wam dobrze w jej towarzystwie. Wolontariuszka na dzisiejszym spotkaniu po raz kolejny wykorzystała do treningów rzeczy, które posiadamy na co dzień w naszych domach – dziś szykujemy rolkę papieru toaletowego i do dzieła!