Turniej Mikołajkowy – IV Memoriał Janusza Rogalli

Turniej Mikołajkowy – IV  Memoriał Janusza Rogalli

Kategoria ,

20 listopada 2019


Serdecznie zapraszamy na szachowy Turniej Mikołajkowy – IV Memoriał Janusza Rogalli.


1. Cel turnieju:

Popularyzacja szachów wśród dzieci do lat 12. Integracja środowiska szachowego z Fordonu i Bydgoszczy.

2. Organizator:

Parafialny Klub Sportowy „Wiatrak” Bydgoszcz.

3. Termin i miejsce turnieju:

Turniej odbędzie się w dniu 8 grudnia 2019 roku w Domu Jubileuszowym ul. Bołtucia 7 w Bydgoszczy. Zapisy od godziny 9.30; 9.50 odprawa techniczna; 10.00 pierwsza runda; zakończenie ok. 14.00.

4. Uczestnictwo:

W turnieju mogą wziąć udział dzieci urodzone w 2007 roku i młodsze, obowiązuje wpisowe: 15 zł (zawodnicy Wiatraka 10 zł).

Zgłoszenia do 6 grudnia 2019 roku na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/ lub na email: renatabursa@o2.pl (tel.602182359). Zgłoszenia w dniu zawodów będą przyjmowane pod warunkiem wolnych miejsc na sali gry.

5. System rozgrywek:

System szwajcarski na dystansie 7 rund. Tempo gry 15 minut dla zawodnika.

6. Ocena wyników:

O zajętym miejscu decydują kolejno – liczba zdobytych punktów, Buchholz średni, Buchholz pełny, liczba zwycięstw, progres.

7. Nagrody:

Najlepszy zawodnik otrzyma puchar. Dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników.

8. Ustalenia końcowe:

Wszyscy zawodnicy muszą przebywać na zawodach pod opieką pełnoletnich osób towarzyszących. Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami FIDE. Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego. Decyzje sędziego głównego są ostateczne. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

Zapisując się do zawodów i biorąc udział w turnieju, uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w ramach programu chessarbiter do celów przeprowadzenia turnieju (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć, miasto lub klub) oraz publikację ich wizerunku w poturniejowych fotorelacjach z imprezy na stronie Wiatraka.

Serdecznie zapraszamy!