Uczestnicy Szkoły Liderów Młodzieżowych pozdrawiają z Małego Cichego!

Uczestnicy Szkoły Liderów Młodzieżowych pozdrawiają z Małego Cichego!

12 lipca 2019


Od 7 do 15.07.2019 Młodzież z Wiatraka uczestniczy w wyjazdowych warsztatach rozwojowych w ramach Szkoły Liderów Młodzieżowych. Warsztatowicze wraz z opiekunami udali się do Małego cichego, by tam przeżyć wspólny czas na wycieczkach w góry, grach terenowych, warsztatach z autoprezentacji i savoir – vivre oraz warsztatach  z odkrywania talentów do roli lidera młodzieżowego.

Cała ekipa przysyła pozdrowienia i krótką relację, sami zobaczcie:

Za nami pierwsze dni w górach, czas płynie szybko, niczym górski potok, ale czerpiemy z niego każdą chwilkę i cieszymy się, ze tu jesteśmy. Dojechaliśmy w poniedziałek rano i od razu poczuliśmy się jak w domu, przyjęci serdecznie i z miłością przez Panią Grażynkę i Jej Rodzinę. 
Pierwszy dzień to czas, by się poznać w naszej Ekipie, by poznać Dom i najbliższą okolicę.
We wtorek wyruszyliśmy trochę dalej – na piękną Rusinową Polanę (polecamy oscypki z bacówki! pyyyycha!), a potem do Królowej Tatra na Wiktorówkach. Po obiedzie był czas, by z naszego Małego Cichego wyruszyć do wielkiego miasta  Pojechaliśmy do Zakopanego.
W miedzy czasie mamy nasze spotkania, rozmowy, różne zadania…. bo Szkoła Liderów zobowiązuje. 

 

————————————————————————————————————-

Projekt AKTYWNA MŁODZIEŻ – działania na rzecz młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym”dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej