Wolne miejsca na zajęciach

Wolne miejsca na zajęciach

Uprzejmie informujemy o wolnych miejscach, na wybrane zajęcia w Fundacji Wiatrak.


Poniżej przedstawiamy rozpiskę:

Język angielski gr. 3-5 lat
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu:
I gr.- w poniedziałki na godz. 17:00-17:45 oraz o godz. 18:00-18:45
II gr.- w piątki o godz. 18:00-18:45
CENA: 45 zł/msc

Język angielski gr. 9-10 lat
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w piątki o godz. 18:30-20:00
CENA: 85 zł/msc

Język angielski gr. początkująca dla dorosłych
Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 16:45-18:15 oraz w środy o godz. 16:45-18:15
CENA: 175 zł/msc

Język angielski gr. średnio-zaawansowana dla dorosłych (Zostało jedno wolne miejsce)
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki o godz.16:45-18:15
CENA: 90 zł/msc

Kurs komputerowy dla seniorów 50+ gr. początkująca
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki o godz. 9:00-10:00 oraz o godz. 16:00-17:00 (Zostały 2 wolne miejsca)
CENA: 50 zł/msc

Kurs komputerowy dla seniorów 50+- doskonalenie obsługi komputera
II gr.- w czwartki o godz. 10:00-11:00 oraz o godz. 17:00-18:00 (Zostały 2 wolne miejsca)
CENA: 50 zł/msc

Kurs tworzenia gier dla dzieci- programowanie w Scratch gr. 8-14 lat (Zostało jedno wolne miejsce)
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środę o godz. 17:00-18:30
CENA: 85 zł/msc

Nauka gry na keyboardzie
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki o godz. 16:00-16:45
CENA: 70 zł/msc

Naukai gry na fortepianie
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki między godziną 14:00-16:00
CENA: 140 zł/msc

Nauka gry na skrzypcach
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w piątki w wymiarze 30 minut
CENA: 85 zł/msc

Plastyka dla dzieci KIDS
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki o godz. 16:30-17:15
CENA: 45 zł/msc

Plastyka dla młodzieży
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki o godz. 17:30-19:00
CENA: 60 zł/msc

Kurs rysunku Bianco-Neri (Dorośli i młodzież)
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki o godz. 18:00-19:30
CENA: 70 zł/msc

Mama i córka na fitnessie
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w piątki o godz. 19:00-20:00
CENA: 65 zł/msc (Za parę)

ABT 
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki o godz. 18:00-19:00
CENA: 65 zł/msc

Basen dla dzieci- doskonalenie pływania, gr. średnio zaawansowana (Zostało jedno wolne miejsce)
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w soboty o godz. 12:00-12:45
CENA: 75 zł/msc

Basen dla dorosłych, gr. mniej zaawansowana
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy o godz. 20:00-20:45 (Zostało tylko jedno wolne miejsce)
CENA: 99 zł/msc

Akrobatyka (2 wolne miejsca w podanych grupach)
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu:
I gr. do 6 lat- w środy o godz. 17:15-18:00
II gr. 7-11 lat- w poniedziałki o godz. 18:30-19:30
CENA: 70 zł/msc

Nordic Walking dla seniorów, gr. zaawansowana
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki o godz. 9:00-10:30
CENA: 20 zł/msc

Szachy od lat 6+
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki o godz. 17:00-18:30 (2 wolne miejsca)
CENA 60 zł/msc

Taniec nowoczesny 7-12 lat
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w piątek o godz. 18:00-19:30
CENA: 70 zł/msc

Zumba junior 7 – 12 lat
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorek o godz. 17:00 – 17:45 (4 wolne miejsca)
CENA: 50zł/msc

Zapraszamy wszystkich chętnych!!! Zapisy w biurze „Wiatraka”.