ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM FUNDACJI „WIATRAK”!

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM FUNDACJI „WIATRAK”!

Trwa nabór do grupy wolontariuszy Centrum Wolontariatu „Wiatrak”, opierającego się na fundamentalnych wartościach: GOTOWOŚCI, PRZYJAŹNI, SŁUŻBY.

Jesteśmy ambasadorami integracji społecznej i w każdej aktywności staramy się pokazać siłę wspólnoty, potęgę możliwości, kiedy tworzy się razem lepszą rzeczywistość. Naszym pragnieniem jest zadbać o Twój pełny rozwój!

  • Jesteś osobą otwartą, masz trochę wolnego czasu, który chcesz poświęcić na rozwijanie swoich kompetencji i pasji?
  • Chcesz poznać specyfikę pracy w instytucji edukacyjno-kulturalnej „od kuchni”, brać udział w organizacji dużych wydarzeń i przedsięwzięć?
  • Lubisz sprawdzać swoje zdolności na różnych polach działania, poszerzać umiejętności komunikacji interpersonalnej i kreatywnego działania?

Jeśli masz skończone 14 lat i chcesz poświęcić nam swój czas, napędzać z nami dobro i stwarzać przestrzeń, w której każda osoba może poszerzać swoją wiedzę, rozwijać talenty oraz odkrywać radość płynącą z bycia darem dla drugiego człowieka – skontaktuj się z nami!

Napisz nam kilka słów o sobie: kim jesteś, jakie masz zainteresowania, czym się zajmujesz, dlaczego chciałbyś dołączyć do „wiatrakowego” wolontariatu? Jeśli współpraca wolontariacka w “Wiatraku” będzie Twoim pierwszym doświadczeniem napisz nam o tym!

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: fundacja@wiatrak.org.pl oraz pod numerem telefonu: 52 32 34 810.

Poznaj nas bliżej! Zapraszamy Cię do śledzenia naszych działań na:

facebook.com/wiatrakfundacja

instagram.com/fundacja_wiatrak

youtube.com/FundacjaWiatrak

#rozwińznamiskrzydła #skrzydlatyteam