Laureaci konkursów wielkanocnych odbierali nagrody [ZDJĘCIA,LISTA ZWYCIĘZCÓW]

Laureaci konkursów wielkanocnych odbierali nagrody [ZDJĘCIA,LISTA ZWYCIĘZCÓW]

Kategoria ,

28 marca 2018


Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w naszych konkursach wielkanocnych na najpiękniejszą pisankę oraz Eko – zająca. Otrzymaliśmy 127 pięknych pisanek oraz 80 zajęcy w 7 oraz 6 kategoriach.


W dniu 23 marca jury w składzie:

  • mgr Elżbieta Chocimska (nauczyciel. plastyk Fundacji “Wiatrak”)
  • dr Piotr Zaporowicz (wykładowca Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, plastyk Fundacji “Wiatrak”)

po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło nagrodzić następujące osoby:

 

Konkurs na EKO – zająca:

Kategoria I – przedszkole

I miejsce – grupa “Pszczółki” – Przedszkole nr 43 “U krecika Szybownika”

II miejsce –  grupa “Biedronki” – Przedszkole Buziaczek

III miejsce – grupa “Tygryski” – Przedszkole “Puchatek”

 

Kategoria II – klasy I – III SP

I miejsce – Bożydar Mierzwa, Maciej Kołakowski

II miejsce – Oliwia Tomaszewska – SP nr 16 w Bydgoszczy

III miejsce – Wiktoria Balcerak – SP nr 16 w Bydgoszczy

 

Kategoria III – klasy IV – VI

I miejsce – Weronika Przybyła, Wiktoria Jaworska, Małgorzata Kufel, Zofia Matuła – SP w Kozielcu

II miejsce – Wiktor Tadrzak – SP nr 17 w Bydgoszczy

III miejsce – Patryk Melwiński, Mikołaj Śliwiński – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

 

Kategoria IV – klasy VII SP, gimnazjum

I miejsce – Urszula Litwinowicz, Emilia Maciejewska – Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy

II miejsce – Michalina Piesik, Julia Ziółkowska – Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy

III miejsce – Oliwia Łukowska – SP nr 27 w Bydgoszczy

 

Kategoria V – szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Daria Kłobuchowska – ZS Gastronomicznych

II miejsce – Angelika Piotrowska – ZS Spożywczych w Bydgoszczy

III miejsce – Nicole Lica, Michał Wilczak – ZS Mechanicznych w Bydgoszczy

 

Kategoria VI – osoby niepełnosprawne

I miejsce – Martyna Drewek – Górka – ZS nr 31 w Bydgoszczy

II miejsce – Daniel Białas – ZS nr 31 w Bydgoszczy

III miejsce – Mikołaj Szeląg –  ZS nr 31 w Bydgoszczy

 

Konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną

Kategoria I – przedszkole

I miejsce – Alan Talaśka – Przedszkole nr 9 w Bydgoszczy

II miejsce – Zuzanna Lipska – Przedszkole Niepubliczne “Skrzat”

III miejsce – Aleksandra Kuropatwa – oddział przedszkolny przy SP w Osielsku

 

Kategoria II – klasy I – III SP

I miejsce – Aleksander Szramkowski – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

II miejsce – Mateusz Ziomek – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

III miejsce – Lena Byczkowska – SP nr 60 w Bydgoszczy

 

Kategoria III – klasy IV – VI SP

I miejsce – Amelia Serocka – SP nr 35

II miejsce – Bartosz Ciechowski – Pałac Młodzieży

III miejsce – Zuzanna Pastuszak

 

Kategoria IV – klasy VII SP, gimnazjum

I miejsce – Klaudia Kozberuk – ZS nr 4 w Bydgoszczy

II miejsce – Julia Tabuła – ZS nr 4 w Bydgoszczy

III miejsce – Dobrosława Niewęgrowska – ZS nr 4 w Bydgoszczy

 

Kategoria V – szkoły ponadgimnazjalne

brak prac – miejsc nie przyznano

 

Kategoria VI – dorośii

I miejsce – Pani Elżbieta Milewska

 

Kategoria VII – osoby niepełnosprawne

I miejsce – Paulina Sobieszczyk – SOSW nr 3 w Bydgoszczy

II miejsce – Katarzyna Śliwińska – SOSW nr 3 w Bydgoszczy

III miejsce – Oskar Czechowski – SOSW nr 3 w Bydgoszczy

 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród 28 marca (środa) o godzinie 12:00 w kaplicy bazyliki Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy (ul. Bołtucia ).

 

Sponsorami nagród w konkursach są: