zapraszamy na uroczystą galę tegorocznej IX edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”

zapraszamy na uroczystą galę tegorocznej IX edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”

25 listopada 2020


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na uroczystą galę tegorocznej IX edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”, który odbył się pod hasłem „Wiara i rozum”.

Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru, podczas którego będziemy również świętowali 100 rocznicę urodzin naszego Patrona, św. Jana Pawła II oraz 25 lat działalności “Wiatraka”, będzie zespół Pectus.

Informujemy, że przez obowiązujące obostrzenia, gala Festiwalu odbędzie się w formie on-line. Wydarzenie będzie dla Państwa transmitowane na żywo z Filharmonii Pomorskiej w czwartek 26 listopada o godzinie 18:00. Link z dostępem do transmisji zostanie podany na naszej stronie internetowej oraz Facebook ’u bezpośrednio przed rozpoczęciem wydarzenia.

Pomimo obecnej, trudnej sytuacji, która uniemożliwia nam bezpośrednie spotkanie, naszym pragnieniem jest spędzić wspólnie to wyjątkowe wydarzenie. Dlatego też zachęcamy Państwa do zarezerwowania czwartkowego wieczoru, aby razem z nami przeżyć ten wspaniały czas! Państwa obecność (wirtualna) i wsparcie, szczególnie teraz, jest dla nas niezwykle ważne!